Jump to content

jak spinacie magazyn z księgowością na Preście?


przemke

Recommended Posts

Cześć,

Chciałem się ogólnie zorientować jakie rozwiązania są używane i co Waszym zdaniem się sprawdza w zakresie połączenia fakturowania jak i stanu magazynowego ze sklepem? Rozważamy zmianę programu z Subiekta na koniec roku,  jeśli znajdzie się lepsza alternatywa z działającym modułem do Presty. Modułów do subiekta jeszcze nie testowaliśmy ale czytałem opinie, że różnie z nimi jest. Sam Subiekt mi osobiście średnio odpowiada (ma taki "mrówkowy" nazwałbym to interfejs, wszystko jest takie tyci tyci i pochowane ;).

Pozdrawiam

Przemek

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadając od końca - proponuję przetestować Subiekta NEXO - ma zmieniony interfejs (bardziej nowoczesny i praktyczny) który działa na kartach (jak w przeglądarce internetowej) i cały interfejs jak i czcionki są skalowane - można powiększać lub pomniejszać. Ja nexo używam z SubSync2 (integratory.pl) działa jak należy - mnie przekonała jednorazowa płatność. Docelowo będzie jeszcze w tandemie Baselinker w celu synchronizacji sklep-allegro-magazyn i umożliwi w przyszłości ewentualnie dołączyć kolejnych platform sprzedaży.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Używamy WaproMaga od stu lat (z zadowoleniem bywa różnie). Z prestą spinamy to Integratorem zewnętrznym WfSync (integratory.pl czy jakoś taki) i działa całkiem sprawnie. Ma trochę irytujących ograniczeń, ale w ogólnym rozrachunku, robi co ma robić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 10.06.2020 o 6:38 PM, przemke napisał:

wszystko jest takie tyci tyci i pochowane

Może to kwestia ustawień?

Dnia 12.06.2020 o 3:28 PM, Arczi napisał:

działa na kartach (jak w przeglądarce internetowej)

GT też to potrafi.

Dnia 12.06.2020 o 3:28 PM, Arczi napisał:

jeszcze w tandemie Baselinker

Naturalnie masz zgody klientów na przekazanie danych i znasz ryzyko związane choćby z RODO?

Dnia 16.06.2020 o 9:28 AM, ej.farsta napisał:

WaproMaga od stu lat

Kłamiesz ;)

Osobiście preferuję subiekta który jeszcze w wersji dos wygrał z wf mag ponad 20 lat temu... GT jest bardzo ok, ale faktycznie brakuje pewnych funkcjonalności z nexo (o ile się z nich korzysta). Naturalnie każdy musi sam zdecydować czego potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...