Jump to content

ship2pay za pobraniem


odeg

Recommended Posts

Cześć

Mam ustawioną na części produktów wysyłkę kurierem i tam powiązaną (ship2 pay)płatnośc za pobraniem.

Na innych produktach mam wysyłkę paletową i dla niej nie ustawiłem opcji za pobraniem.

Pomimo to gdy wrzucam do koszyka produkt, który chodzi na wysyłce kurier i potem dorzucam do koszyka produkt, który chodzi na paletowej pojawia się przy całym zamówieniu rozbitym na 2 opcja " za pobraniem". 

Czyli jak mam np kosiarkę ustawioną na paletowa, tylko przelew, to jak ktoś do koszyka wrzuci przed tym śrubokręt to już ta kosiarka ma opcję za pobraniem.

Po dorzuceniu kosiarki do koszyka z śrubokrętem nie znika opcja za pobraniem(która dla samego śrubokrętu była ok) i na zapleczu w panelu BO ta kosiarka jest "za pobraniem". Czy to problem w asynchroniczności na cashondelivery czy inaczej?

image.png.de71cc250ffa82ecda7ce6394cc9f1b5.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

W uproszczeniu: Mam 2 różnych przewoźników. "wysyłka gabarytowa" i "kurier".

2 produkty test1 i test2.

Ship2payem dałem dla "wysyłka gabarytowa" płatność przelewem tradycyjnym(bankwire), tylko.

Natomiast dla "kurier" dałem dodatkowo inne metody płatności(payU, Paypal, za pobraniem i bankwire).

Produkt test1 ma ustawionego przewoźnika: "kurier"

Porodukt test2 ma ustawionego przewoźnika: "wysyłka gabarytowa"

 

Problem jest w kolejności dodawania produktów do koszyka.

 

Gdy wkładam do koszyka w pierw produkt test2, a potem test1, to jest ok i zamówienie ma regułę tylko przelew tradycyjny z "wysyłka gabarytowa".

Natomiast gdy wkładam do koszyka w pierw produkt test1, a potem test2 to podsumowanie koszyka ignoruje, że dla produktu test2 jest tylko płatność przelewem bo "wysyłka gabarytowa"

i wyświetla wszystkie metody płatności. Te z "przewoźnika "kurier".

 

W preferencjach ustawiłem przewoźnika : "wysyłka gabarytowa" jako domyślnego ale problem pozostał.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...