Jump to content

fehér oldal, ha rendeléskor terméket törlök


amateur

Recommended Posts

Sziasztok!
Bocsi az új topicért, keresgéltem de nem találtam ezt a hibát  😞

Sok éve működő 1.6.0.14 Prestában most lett (vagy csak most fedeztem volna fel???) egy ilyen hiba:

Bedobok 2 terméket a kosárba > tovább a rendeléshez (az egy oldalast használom) > ott kidobom az egyik terméket > és mintegy megtorlásként, engem is kidob a shop 🙂 ... egy fehér oldalt kapok. Böngészőben vissza és látom, hogy megcsinálta, már csak egy terméket mutat a kosár. Ha végigviszem a rendelést, akkor OK.
Bejelentkezve, kijelentkezve u.ez, üríti a kosarat de fehér oldalra érkezek.

Volt valahol egy ilyen beállítási lehetőség, hogy kosár? vagy rendelés? után hova térjen vissza a shop. Szerintem ekörül lehet a gond valahol. Már vagy 3x végigbogarásztam a back office-t, szégyen de nem találom. Ha felhomályosítanátok, hogy hol tudom ezt állítani, lepróbálnám mielőtt nagyobb feneket kerekítenék neki.
Vagy ha találkoztatok már ilyen hibával, akkor megoszthatnátok, hogy mi a csuda okozhatja?

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Köszi!  😊
Nagyon régi, nagyon bugos, de jó hosszú ideje annyira nem volt vele semmi gondom, hogy erről a cikkedről már rég megfeledkeztem.
Amúgy a Criteo modult lekapcsoltam és meggyógyult. (...erről is megfeledkeztem, hogy egyszer valamiért bekapcsoltam)  🤔

Már küszöbön a frissítés. (php miatt is muszáj)

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...