Jump to content

Na novem webu se "pokazila" administrace


andreyy

Recommended Posts

Zdravím,

mám vytvořený web přes prestashop na endoře a potřebuji ho dát na druhý, novy web. Prostě potřebuji dostat všechno ze starého webu na nový.

Udělal jsem zálohu starého webu a tu nahrál na nový web, nejprve byl problém s tím, že mě to pořád přesměrovávalo na starý web, jako kdybych využíval alias doménu a nakonec jsem zjistil, že problém je v tom, že jsem nepřepsal dva řádky v administraci s SQL a URL. Poté se objevil ale nový problém a to ten, že administrace na novém webu je jaksi "pokažena". Když chci přidat nový produkt, tak mi nejde přidat fotka produktu a je quantities, shipping atd. a v tom menu nahoře když kliknu třeba na pricing, nebo na cokoliv... tak to ukáže quantities.

Ví někdo prosím co s tím? Verze je stejná, takže nevím v čem je ještě problém... děkuji za každou radu

ber.jpg

Bez názvu.jpg

fefe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ještě jsem pak zkoušel udělat zcela nový web (verze 1.7.5.0 kterou nabízí endora nejnovější) a potřebuji ten web slovensky... A když chci importovat soubory lokalizace (z prestashop) tak se nic nestáhne a vyskočí chyba "Neplatný výběr"... a když chci třeba dát jinou výchozí měnu. tak € nejdou uložit... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...