Jump to content

Prestashop 1.7 En Ufak Sorunda Admin Paneline Erişemiyorum

Recommended Posts

Merhabalar,

Yeni bir site hazırlıyorum 1.7.6.4 versiyonu ile. Fakat en ufak bir sorunda admin paneline ulaşamaz oluyorum.

Örneğin: Dil seçme modülünü devre dışı bıraktım şu an admin paneli açılmıyor. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözerim? İleride de sürekli bu tarz küçük sorunlarda panele erişimim kopabilir mi yardımınızı rica ediyorum.

On 4/10/2020 at 7:55 PM, ozdozd said:

Merhabalar,

Yeni bir site hazırlıyorum 1.7.6.4 versiyonu ile. Fakat en ufak bir sorunda admin paneline ulaşamaz oluyorum.

Örneğin: Dil seçme modülünü devre dışı bıraktım şu an admin paneli açılmıyor. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözerim? İleride de sürekli bu tarz küçük sorunlarda panele erişimim kopabilir mi yardımınızı rica ediyorum.

Merhaba,

Pek olağan bir sorun değil bu durum. Örn: slayt modülünü kapattım, admin açılmıyor vs. ancak çekirdeği etkilen modüller için geçerli olabilir o da düşük bir ihtimal.

Admin'e erişemiyorum, dediğiniz nedir?

Hata gösteirm modunu aktif edip, aldığınız hatayı paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

1.7'de şöyle:

• config klasörü içerisinde defines.inc.php dosyasını açın,
  • define('_PS_MODE_DEV_',
  • bu satırı bulun ve
  • define('_PS_MODE_DEV_', 1);

• 1 year later...

1.7.8.2 sürümünü kurdum fakat admin panelden örnek olarak 15-30 sn de bir atıyor.Tarayıcı çerezlerini temizliyorum,farklı tarayıcılarda denedim fakat sorun halen devam etmektedir. Bir türlü bu sorunu çözemiyorum acil yardımcı olur musunuz?

I installed the 1.7.8.2 version, but it throws every 15-30 seconds from the admin panel for example. I tried the browser cookies in different browsers, but the problem still persists. I can't solve this problem, can you help me urgently?