Jump to content
  • 0

Problem z arkuszem stylów przy adaptacji modułu


Macko777

Question

Cześć, mam problem z adaptacją modułu presty i chciałbym prosić o pomoc. Potrzebuję modułu który pokazuje kilka produktów w formie jakby gazetki. Ciężko było w ogóle coś znaleźć, ale udało mi się trafić na cały szablon który zawiera taki moduł który bardzo mi się podoba. Wyciągnąłem sobie z tego szablonu moduł który mnie interesuje - skopiowałem katalog modułu z /modules, zrobiłem z niego paczkę ZIP i zainstalowałem u siebie. Moduł działa dobrze, ale wygląda źle na froncie gdyż nie podpina arkuszy stylów. Skopiowałem więc z pobranego szablonu katalog /themes/nazwa_szablonu/modules/nazwa_modulu do folderu z szablonem swojego sklepu, ale niestety to nie działa. Założyłem też w swoim sklepie drugi katalog z szablonem, ze ścieżką taką jak w tym szablonie który pobrałem, ale też nie działa. Szukałem też w kodzie modułu odniesienia do tych arkuszy stylów które są w katalogu szablonów, ale nic tam nie ma. Nie wiem jak moduły Prestashop podpinają arkusze stylów z katalogu z szablonem i tutaj jest moje pytanie. Czy ktoś może coś podpowiedzieć? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzięki za odpowiedź. Wszedłem sobie na stronę gdzie działa demo tego szablonu i prześledziłem w kodzie skąd pobierany jest kod pliku css dla elementów tego modułu. Kod pochodzi z pliku /themes/nazwa_szablonu/modules/nazwa_modułu/views/styles.scss. Nie wiem tylko gdzie definiowany jest adres skąd moduł ma pobierać ten arkusz stylów, przejrzałem cały kod modułu i tam nigdzie nie ma odniesienia do katalogu z szablonem. Spróbuję spojrzeć na to bardziej globalnie, może tak jak napisałeś jest to zdefiniowane gdzieś w plikach samego szablonu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...