Jump to content

Status zamówienia "brak towaru" przy zakupie ostatniej sztuki - wyłącznie pobraniowe


PaulinaZ

Recommended Posts

Witam, 

mam problem z automatyczną zmianą statusu zamówienia, jeśli klient kupił ostatnią sztukę danego towaru i wybierze płatność przy odbiorze. Przy płatności online nie ma tego problemu. Presta 1.7.

Jak to wygląda? Zamówienie najpierw dostaje status "Przygotowanie do wysyłki" i w tym samym czasie jako kolejny status załącza się "Brak towaru". Wyłączyłam już opcję powiadomienia mailowego klientów o takim statusie, ale i tak robi mi to burdel w zamówieniach. 

 

W opcjach statusu "Brak towaru" zaznaczone mam jedynie pole "ukryj ten status zamówienia dla klienta", . 

W statusie "przygotowanie do wysyłki" zaznaczone są opcje: zauważ czy zamówienie jest poprawne, pozwól klientowi pobrać FV, wyslij email do klienta kiedy zmieni się status, ustaw zamówienie jako opłacone, pokaż pdf dostawy. 

 

Nie mam pojęcia o co chodzi i dlaczego tyczy się to tylko płatności przy odbiorze. Oraz w ogóle dlaczego wyskakuje problem z towarem, skoro doszło do wykupu ostatniej sztuki i stan magazynowy obniżył się do zera, ale nie jest na minusie... opcja możliwości zakupów kiedy stan magazynowy jest zerowy jest wyłączona.

 

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, przejrzałam dużo zakładek/stron/modułów i nigdzie nie widzę błędu w ustawieniach, który mógłby powodować coś takiego :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...