Jump to content

Postawienie kolejnego sklepu w ramach MultiShop


Recommended Posts

Dzień dobry,
posiadam sklep postawiony obecnie na wersji 1.7.6
Zlecę postawienie kolejnego sklepu w nowej domenie w ramach tego sklepu (MultiShop)
W ramach zlecenia chodzi o:

  • Uruchomienie kompletnie działającego sklepu z możliwością przełączania ręcznego produktów ze sklepu już istniejącego
  • Ze skorzystaniem w pierwszej kolejności ze standardowego, darmowego szablonu
  • Ustabilizowanie działania i wyświetlania katalogu produktów, wypełnienie stron typu "O nas", "Regulamin" itp.
  • Uruchomienie działania obowiązkowych funkcjonalności jak np. info o ciasteczkach, info o RODO itp.
  • Uruchomienie wszystkich niezbędnych modułów (w tym również płatności kartą, wysyłki InPost itp.)
  • Zaciągnięcie około 300-400 produktów z wykorzystaniem pliku XML, w którym jest kilka tysięcy pozycji. Do sklepu wchodzą na razie produkty jednej marki dużego dystrybutora. Sklep ma kontrolować stany magazynowe i cenę na podstawie danych z XML.

Interesują mnie tylko konkretne propozycje z podanymi cenami.

Mogę podjąć współpracę z osobą prywatnie wykonującą zlecenie lub z firmą.

Zdecydowanie jestem zainteresowany dalszą współpracą przy kolejnych projektach, ale proszę o ofertę przy wstępnych założeniu, że chodzi w tej chwili o to jedno konkretne zlecenie.

Pozdrawiam

Witold Ślendakowski

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...