Jump to content
  • 0

Specyficzna darmowa dostawa


pele7384

Question

Witam, szukam i nie mogę znaleźć jak rozwiązać mój problem, podane sposoby w moim sklepie nie sprawdzą się, ale już tłumaczę o co chodzi. 

Na wstępie jeszcze nadmienię, iż nasz towar jest bardzo różny wagowo i gabarytowo więc nie wchodzi w grę ustawienie jednego przewoźnika i spokój, mamy trzech różnych kurierów dla różnej wagi i wielkości produktów, do tego każdy z nich ma opcję pobrania więc sumarycznie mamy już 6 przewoźników (niektórzy wyświetlają się tylko dla większych i cięższych produktów) oraz dodatkowo mamy jeszcze jednego przewoźnika dla wysyłek do Czech. 

Chciałbym ustawić darmową dostawę przy zakupach od 500zł ALE:

-tylko dla wysyłek płatnych z góry

-tylko dla wysyłek w Polsce

-chciałbym sparować to z jakimś modułem (np. od x13) który pokazuje ile kwotowo brakuje klientowi do darmowej dostawy)

 

Strasznie drażni w prescie, że nie ma jasnej przejrzystej opcji, która to umożliwia. Na przykład

-albo ustawiamy "darmową dostawę od" i ona obowiązuje na wszystko, wszystkie strefy itp. 

-druga opcja to tworzenie przewoźnika z zakresami cenowymi ale wtedy nie ustawię różnych kurierów dla różnej wagi tak jak mam to zrobione teraz, no i nie będzie to działało z jakimś wcześniej wspomnianym modułem.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...