Jump to content
  • 0

Wdrożenie nowych modułów


aniane

Question

Witam!

Mamy gotowy i w miarę dobrze działający serwis internetowy, który chcemy rozbudować. Moduł, który chcemy wdrożyć będzie służył do porównywania produktów. Chcemy zaprojektować porównywarkę, która będzie pomagać klientom w wyborze produktów. Po konsultacji z zespołem programistycznym okazało się, że wcale nie będzie to łatwe, gdyż system jest sterowany za pomocą dwóch CMS jednocześnie (część zmian jest wdrażana za pośrednictwem jednego, natomiast pozostałe za pomocą drugiego systemu). Po wycenie i konsultacji problemu z inną firmą doszliśmy do wniosku, że niby lepszym rozwiązaniem będzie przeniesienie systemu do innego CMS, ale nie jestem pewna czy to nie spowoduje jeszcze więcej problemów w przyszłości (gdyż nie będzie to proces szybki i łatwy, a nie chcemy tracić na sprzedaży w okresie wprowadzenia zmian).

Jak uważacie, warto przenosić stronę na inny szablon/CMS czy da się to wdrożyć bez takiej ingerencji? Serwis jest dość duży (https://estetino.pl/) i nie wiem jakie rozwiązanie będzie lepsze w tej sytuacji. Proszę o radę.

Pozdrawiam.

 

Edited by aniane (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...