Jump to content
  • 0

Miniatury zdjęć zostały usunięte


Burnago

Question

Dzień dobry, po ostatnim dodaniu kolejnej bazy produktów do sklepu zauważyłem, że miniatury zdjęć przestały być wyświetlane.

Nie wyświetlają się na stronie głównej, w edycji produktu, a miniaturki na liście produktów są pomieszane - ukazują zdjęcia z poprzedniej usuniętej już hurtowni. W edycji produktu zdjęcia są ale są białe - dopiero po kliknięciu na powiększenie pojawia się poprawne. Zapisanie produktu nic nie poprawia.

Miniatury pojawiają się poprawnie w widoku produktu oraz w widoku kategorii.

Czy jest jakiś sposób aby je wszystkie wygenerować? Czy trzeba je generować czy może jakieś ustawienie to zmienia?

Próbowałem je generować z poziomu zaplecza w "Zdjęcia" ale już chyba z 10 razy generowałem, zawsze błąd 500 a chyba po każdym takim generowaniu jest jeszcze gorzej.

bluewear.online

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Presta uzupełnia brakujące miniatury gdy wchodzi się na kartę produktu lub kategorii, więc jeżeli sklep nie daje rady ponownie ich wygenerować to można poczekać, odwiedzanie stron powinno je wygenerować. Ewentualnie przeklikać wszystkie kategorie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cześć, minęło już trochę czasu. Miniatury w widoku produktów na zapleczu dalej się nie wygenerowały. Czy ktoś wie jak je odświeżyć? 
Na stronie głównej chyba się generują bo tych pustych jest nieco mniej od czasu jak zacząłem w nie klikać.

1.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...