Jump to content
  • 0

Problem z wymiarami zdjęć.


Misza2802

Question

Witam wszystkich! Będę się pojawiał dość często z pytaniami, ponieważ szef wpadł na pomysł postawienia sklepu i chcąc przyciąć na kosztach posadził zielonego w tych sprawach pracownika z poleceniem "zrób" i jeszcze ma pretensje, że wolno to idzie :D

 

Ale do rzeczy - korzystam z Presty 1.7.6.3 i mam problem z wyświetlaniem zdjęć w ofertach oraz w kategoriach i nie mam pojęcia z której strony to ugryźć.

A] zdjęcia produktu są wyświetlane w okienku aplikacji (załącznik 01), chciałbym żeby było wyświetlane samo zdjęcie (bez białych pól). Wymiary zdjęcia to 3000x2000 i będzie to dotyczyło w sumie wszystkich zdjęć produktów na stronie

B] zdjęcie kategorii jest wyświetlane "ściśnięte" (zał. 02). Oryginalny plik ma 817x270 (zał. 03).

Przesyłam też jakie mam ustawienia parametrów zdjęć. Zaznaczam, że za każdym razem pamiętam o wygenerowaniu miniatur z opcją usunięcia starych.

Będę bardzo wdzięczny na pomoc i łagodny wymiar kary :D

04.png

02.png

03.jpg

01.png

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć.

 Co do pierwszej części to są moduły do tego, aby lepiej wyświetlać zdjęcia produktów, zajrzyj na Green Mouse Studio- polecam :)

A przy drugiej części postu to musisz w stylach css rozszerzyć div który obejmuje tą grafikę.
Jeśli podasz adres www, to sprawdzę czy to zadziała ;)  i podpowiem, co należy zmienić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No niestety Green Mouse odpada, już to widzę jak szef sięga do kieszeni :D No chyba, że gdzieś tam mają ukryty kontent za free.

Zmiana wielkości grafik nie pomaga, to wygląda tak, jakby szablon miał przypisane z góry X miejsca i rozmiar grafiki nie gra roli, zesra się a zmieści ją w tym polu.

Bez tytułu.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...