Jump to content

Mobil Tema Yardım

tamer

Recommended Posts

1.6 Versiyonunu kullanmaktayım.

Mobil tema değilde telefon yada tabletten girildiğindede normal site çıkmasını istiyorum.

Prestanın eski versiyonları bu sekildeydi .

Acaba bunu sitenin orjinal temasında bunu yapmam mümkünmüdür? 

Geçerli Tema Üzerinde Mobil Tema Devre Dışı Diyorum ama mobilden acılınca yine mobil tema çıkıyor.  

Edited by tamer (see edit history)

On 3/3/2020 at 9:01 AM, tamer said:

1.6 Versiyonunu kullanmaktayım.

Mobil tema değilde telefon yada tabletten girildiğindede normal site çıkmasını istiyorum.

Prestanın eski versiyonları bu sekildeydi .

Acaba bunu sitenin orjinal temasında bunu yapmam mümkünmüdür? 

Geçerli Tema Üzerinde Mobil Tema Devre Dışı Diyorum ama mobilden acılınca yine mobil tema çıkıyor.  

2. Sorum İse Mobil Temada Aşağı Kaydırma Yaptığımızda direk Yeni Ürünler Çıkıyor. Aşağı Kaydırma esnasında menü çıkması mümkünmüdür

Yardımlarınız için Teşekkürler

Selamlar,

• Halka açık böyle bir eklenti/özellik yok diye biliyorum ama emin değilim 1.6'nın hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Sitenin alt kısmında masaüstü görünüme dön butonu ekleyen özel bir modül olması lazımdı bizde, eğer böyle bir şey işinizi görecekse, özelden ulaşırsanız bir bakalım.
  • Bu sorunuz tam anlaşılmadı, mobilde anasayfanın orta kısımlarında yeni ürünler görünüyor ama bundan önce menü butonları mı listesin istiyorsunuz?

2 hours ago, tamer said:

Teşekkürler cevabınız için ilk tercihim siteyi tamamen masaüstü göründe açmak ama yapamazsam şayet bu masa üstü görünüme dönme modülüne nasıl ulasabilirim. 

İlk tercihiniz için tema ve modül CSS sınıflarını özelleştirmeniz gerekecek.

İkinci tercihiniz için ihtiyaç halinde ulaşırsanız bir bakarız. Özel bir modüldü, bir müşterimizde kullanmıştık. Ben halka açık böyle bir çalışmaya rastlamadım ama siz de bir araştırırsınız arzu ederseniz.

vor 6 Stunden schrieb tamer:

Teşekkürler cevabınız için ilk tercihim siteyi tamamen masaüstü göründe açmak ama yapamazsam şayet bu masa üstü görünüme dönme modülüne nasıl ulasabilirim. 

Bunu dene..  header.tpl head üzerine ekle, hata verirse kodu bunlarin arasina ekle {literal} {/literal}

<script>
$ (document).ready(function(){
$('meta[name="viewport"]').prop('content', 'width=1400')
});
</script>
</head>

Edited by SliderFlash (see edit history)