Jump to content

Jak zrobić wszystkie produkty jako głowna strone PS 1.7


cahr

Recommended Posts

Hej,

jeśli używasz Presty w wersji 1.7, to sprawa jest dość prosta:

1. Musisz wejść w back office i wybrać Wygląd/Szablony na dole strony masz opcję Wybierz układy

2. Wyszukujesz stronę index (strona główna) i ustawiasz: Dwie kolumny/mała lewa kolumna (Two Columns, small left column..)

3. Zapisujesz i powinno być tak jak chcesz.

 

Uwaga - jeśli nie widać zmiany może być potrzebne wyczyszczenie pamięci podręcznej.

Powodzenia

T.

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Działa, dzięki, ale teraz kolejny problem.

Teraz jak za pierwszym razem wszedłem na stronę to jest tak jak powinno. Jak wszedłem  raz  do jakiejś kategori to potem po powrocie na głowna strone(klikając np logo sklepu) to widzialem tylko tą kategorię i już nie mogłem wrocić i zobaczyć innych, produkty pokazywało dobrze czyli wszystkie a kategoria zostawala ostatnia jaka wybrałem.

Na androidzie działa ok, na przegladarce w pc nie.

przyklad:

http://cahrrrrr.usermd.net/

Edited by cahr (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej,

to dziwne i wiem, że nie pomaga ale u mnie na trzech przeglądarkach (chrome, firefox i edge) zawsze po naciśnięciu logo sklepu wraca do stanu pierwotnego (testowane na Twoim sklepie) i widzę wszystkie kategorie (zawsze ustawienie z trzema kategoriami). Tak jest zarówno dla wersji PL i ENG

Proszę sprawdź jeśli masz możliwość na innej przeglądarce czy komputerze. Może coś jest z Twoją przeglądarką?

Moc pozdrowień

T.

PS. Pamiętaj o SSL dla Twojego sklepu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...