Jump to content

Zestawienie sprzedaży z podziałem na produkt, ilość, cena sprzedaży


Piotr-89

Recommended Posts

Potrzebuję sobie co miesiąc policzyć ilość sprzedanych produktów. Mam jakiś moduł statystyk który działa nie do końca prawidłowo, a z nowych nie wiem co znaleźć. 

Potrzebuje tylko zrobić miesięczne zestawienie sprzedazy - produkt, ilość sprzedana i ceny detaliczne poszczególnych poszczególnych sprzedaży (albo ewentualnie wystarczy mi sama zsumowana wartość sprzedaży detal danego produktu) 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej,

a sprawdzałeś może Statystyki/Najlepsze produkty - możesz tam ustawić przedział czasu, masz ilości, masz ceny. Możesz w razie potrzeby wyeksportować do Excela i obrobić wg potrzeb.

 

Jeśli to za mało, to może trzeba napisać dedykowany raport. W Preście można zrobić zapytanie do bazy w zakładce Zaawansowane/Baza danych/Menedżer SQL.

Alternatywnie możesz sobie przygotować zapytanie SQL w phpMyAdmin lub innym narzędziu do obsługi bazy. Oczywiście wymagana znajomość SQL i struktur baz Presty.

Mam nadzieję, że sobie prowadzisz, w razie potrzeby daj znać dokładnie jakie dane chcesz wyciągnąć (jak ma wygląda tabela z danymi) - może uda się jakiegoś SQL'a złożyć.

Pozdrawiam i powodzenia

T.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...