Jump to content

Logowanie użytkowników


ruben

Recommended Posts

Mam problem z logowaniem użytkowników. Po zarejestrowaniu się wpisuję login i hasło nowego użytkownika i nic się nie dzieje. Gdy wpisze niepoprawne dane, wtedy wyskakuje błąd autoryzacji, więc połączenie z bazą jest. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Link to comment
Share on other sites

Już wcześniej zauważyłem, że po zalogowaniu nie tworzą się żadne cookie. Sprawdzałem na różnych przeglądarkach i to samo. Nie mam pojęcia czym może to być spowodowane. Może coś z serwerem(home.pl) ale to chyba też niewłaściwy trop?

Link to comment
Share on other sites

To juz masz odpowiedz to kwestia serwera na home.pl miałem już problemy co prawda z innymi skryptami ale miałem mozesz pisac do admina home pomoze ci tylko w jakim czasie ? Oni maja jakas kaszanke z tymi serwerami. Ja sie nie bawilem w mailowanie z adminem tylko zmienilem serwer i po klopocie zobacz nawet na jakiejs darmowce czy bedzie bez problemu ale jestem pewien ze to wina serwera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A no dzięki Adnrzej - ale nie pomaga Twoje rozwiązanie (na szczęście już nie korzystam z usług Home) - straciłem 4 dni na rozmowy z konsultantami i adminami, którzy oferowali swoje systemy e-commerce. Ustawiałem php.ini na wszelkie sposoby, sprawdzałem na różnych przeglądarkach i systemach i nic... Chciałbym zobaczyć PrestaShop na Homie :)

Link to comment
Share on other sites

To zobacz, dopiero postawiłem na próbę (chyba przedwczoraj):
(usunąłem)

Wczoraj zaimportowałem towar.

Jeszcze trochę jest błędów, np. ten fałszywy komunikat: TECHNICAL ERROR: unable to add the product. Właśnie wyłączyłem Ajax i działa świetnie, choć mniej bajerancko, za to błąd zniknął.

Do tej pory nigdy nie narzekalem na home, a skryptów tam trochę juz miałem przez kilka lat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

chlopcy pomozcie mi - mam problem z produktami - niemozna ich dac do koszyka, mam ajaxa wylaczonego i dzialalo ale od chyba 3 dni niedziala i nie wiem co mam robic sprawdzcie sami oto adres : www.vericodesign.com/shop/
dzieki z gory

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...