Jump to content

bopp

Recommended Posts

Witam

Jest taki moduł "Niestandardowe bloki tekstu" aktywowałem go i wprowadziłem sobie przykładowy tekst ale blok wyświetla mi się na stronie głównej pomiędzy "Popularne produkty" a "wyprzedaż".

W jaki sposób można ten moduł przenieść poniżej produktów wyprzedażowych?

Czy można ten moduł tak skonfigurować, żeby był na samym dole w każdej kategorii z różnymi opisami?

Pozdrawiam

Jarek

Edited by bopp (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Hej,

to gdzie wyświetlają się Twoje moduły (w tym niestandardowe bloki tekstu) zależy gdzie je podepniesz w konfiguracji pozycji na stronie (do jakich przewidzianych wcześniej "zaczepów - hooków" je podłączysz). W menu BO designs/position masz możliwość konfiguracji.

Masz tam wyświetlone moduły i przypisania, wchodząc w konfigurację możesz zmienić przypisanie modułu do "hooka" do którego chcesz przenieść moduł.

Trochę jest z tym zabawy, zwłaszcza na początku. Jeśli robisz to pierwszy raz koniecznie przeczytaj http://doc.prestashop.com/display/PS17/Positions i popróbuj na swoim systemie testowym.

Powodzenia

T

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dzięki za odpowiedź :) przesunięcie modułu na stronie głównej było łatwe :)

Teraz chciałbym dodać "Niestandardowy blok tekstu" do każdej kategorii, żeby wyświetlał się pod produktami.

Wybrałem przemieszczenie modułu ale zastanawiam się czy przemieszczenie oznacza, że odczepi się od strony głównej i podepnie w nowe miejsce? Oraz który hak odpowiada na wyświetlanie listy produktów w kategoriach?

haki.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hej,

nie wiem co prawda gdzie chcesz umieścić swój tekst na stronach, ale jak rozumiem, chciałbyś aby był na stronie głównej, na stronie kategorii i zapewne produktu.

Zobacz proszę czy nie wystarczy abyś podłączyć moduł customblocktesxt do displayFooterBefore. Wtedy wyświetli się na każdej z tych stron pod produktami.

Ważne, że aby był nad linkiem do zapisania się nad subskrycją musisz wyszukać w menu pozycjonowania tego hooka (displayFooterBefore) i zmienić kolejność wyświetlania (dać na górę moduł z tekstem).

Zobacz proszę, czy tak jest dla Ciebie Ok.

Powodzenia

 

T

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, ogólnie o to mi chodziło ale chyba ten moduł nie spełnia moich oczekiwań bo na każdej stronie chciałbym mieć inny tekst a "Niestandardowe bloki tekstu" w konfiguracji mają możliwość ustawienia tylko jednego tekstu i wszędzie jest on powielony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Możesz też zrobić sobie kopię modułu i podpiąć go pod różne miejsca, trochę na wzór opisu jak niżej:

https://prestapros.com/blog/jak-wykonac-duplikat-modulu-prestashop

Wymaga to jednak już większej wiedzy niż tylko obsługi panelu BO.

Alternatywnie trzeba znaleźć inny moduł lub przerabiać ten na różne teksty zależnie od warunków.

Powodzenia

T.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

witam,

mam od 2 m-cy sklep na presta i jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o rożnego typu udoskonalenia. obecnie próbuję aktywować niestandardowy blok tekstu. Chciałabym zmienić narzucone przez moduł zdjęcie modelki i wstawić swoje. Zrobiłam tytuł, wstawiłam swoje zdjęcie i teraz mam moje zdjęcie na zdjęciu modułowym :)) Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak to zrobić ?? I co zrobić żeby zdjęcie była na całym tle bloku??

Drugie pytanie dotyczy tego, czy w tym niestandardowym bloku tekstu można zrobić tak, ze po wciśnięciu na niego klient będzie "szedł" od razu do miejsca czego dotyczy? Jeśli jest taka możliwość, to jak to zrobić??

Z góry dziękuje za pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...