Jump to content
  • 0

Zmiana pozycji menu głównego - nie pozycjonowanie


zmiloscidodzieci

Question

Witam serdecznie,

od tygodnia męczę się z jedną kwestią i już się poddałam. Dlatego proszę jakąś dobrą duszyczkę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu :)

Sprawa dotyczy menu głównego. Do tej pory udało mi się przesunąć je w dół- pod logo, jednak co bym nie robiła nie jestem w stanie przykleić go do dolnej krawędzi ( chciałabym, żeby nie było przerwy pod napisami). Stosowałam już niezliczone kombinacje w pliku header i głównym szablonu. Nic.

Irytujące jest również to, że napisy nie chcą zająć całego dostępnego obszaru (ustawione w header na col-md-12).

Ktoś wie, czy to w ogóle da się zrobić? Nie chcę instalować innego modułu menu (raz spróbowałam i sklep się posypał, 2 krytyczne błędy i pół dnia bez dostępu do zaplecza,sklepu i męczarni, by przywrócić go do stanu sprzed awarii). Nie jestem biegła w temacie, ale podstawy mam. 

Ostatnia sprawa - napisy w slajderze - dodałam przeźroczyste tło, które przy zmianie rozdzielczości wychodzi poza obszar slajdu. Jak ustawić, by trzymało się zawsze w środku?

adres sklepu- zmiloscidodzieci.com.pl

szablon standardowy, hosting home.pl (tak wiem, nie nadaje się, ale po dodaniu pliku php.ini jakoś sobie radzi)

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawę pozycji menu mam z głowy. Zainstalowałam inne, ustawiłam padding i jest ok. Ale potrzebuję pomocy z usunięciem tooltipów, które pojawiają się po najechaniu na elementy menu. Szukam i szukam w kodzie i nie mogę zlokalizować, gdzie to ustrojstwo jest ukryte. moduł dropdown menu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...