Jump to content

úprava odsazení prvků hlavičky a jiné logo pro mobil


Trampino

Recommended Posts

Ahoj lidi, poradil by mi prosím někdo z Vás?

Mám web s responzivní šablonou na PS 1.6.1.6. A to na doméně zapokladem.cz  Můj problém je, že na mobilu se mi hlavička zobrazuje blbě.
Jediné co jsem dokázal sám udělat bylo to, že jsem v šabloně přidal do custommaker.css na konec tuhle úpravu. A díky tomu se mi na mobilu přestal na pozadí zobrazovat ten obrázek s mapou, který se tam zobrazoval na naprosto špatném místě a nezobrazoval se celý, protože je moc veliký.

@media screen and (max-width: 767px) {
header { background-image: none !important;}
 }

Nechci se v tom moc šťourat a tak myslím, že nejjednodušší pro dosažení potřebného cíle bude tohle ponechat a jen na mobilu zobrazovat jiný obrázek Loga obchodu, než na PC a tabletu.
Mohli by jste mi prosím poradit, kam a jakou úpravu bych měl v šabloně udělat, aby se na mobilu zobrazoval jiný (mnou určený) obrázek loga, než na PC a tabletu a aby byl na mobilu zarovnaný na střed (na PC a Tabletu musí zůstat zarovnaný vlevo)?
A také jak udělat, aby byly na mobilu mezery mezi prvky Menu, Košík, Vyhledávání a Logem všechny stejně velké a mnohem menší, než jsou tam teď? Smyslem je dosáhnout toho, aby uživatel na mobilu musel co nejméně scroolovat, než se v rámci obrazovky dostane k náhledům s produkty.

Předem moc díky za radu.  

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...