Jump to content
  • 0

Openlitespeed


Namee

Question

Zainstalowałem openlitespeed na vps z debianem9..Mam problem z miejscem instalacji plików presty.

Otóż instalując virtualne hosty wg instrukcji ( czyli według internetu) ,przeglądarka internetowa widzi pliki tylko wtedy gdy umieszczę je w 

/ usr / local / lsws / domena /.   ( lsws jest katalogiem powiązanym z openlitespeed.).

Jak mam skonfigurować vhosty   (bo chyba to jest problemem) abym mógł umieścić pliki w normalnym miejscu czyli   /var/www  ??

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wybrałeś dość rzadko używany serwer przy preście.

Troszkę pracuję przy prestach ale nie widziałem produkcyjnej presty na openlitespeed.

Najczęstsza konfiguracja presty to apache->php->mysl  lub ngnix->apache->php->mysql. 

> Tutaj znalazłem takie coś po szybkości

https://forum.openlitespeed.org/threads/documentroot-outside-of-usr-local-lsws.2564/

 

Ale zaznaczam że z ols nie mam prawie nic wspólnego

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie mam  jeszcze żadnego doświadczenia z żadnym z tych serwerów. Doszedłem wiec do wniosku,że bedę uczył się najszybszego z tych wymienionych..W  sieci są testy  (co prawda nie używano w tych testach prestashop ale to chyba nieistotne) porównujące szybkość ich działania i ols jest znacznie szybszy.

Poza tym  robiłem sobie testy szybkości różnych hostingów i akurat na tych które miały Litespeed wyglądało to znacznie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...