Jump to content

Błędne wyświetlanie ceny i tytułu, taka sama cena i tytuł dla różnych produktów


Adam

Recommended Posts

Cześć Panowie

 

Od razu przechodzę do rzeczy. Na stronie głównej, na stronie nowych produktów i np. po wybraniu produktów z określonej kategorii właściwie wyświetlana jest tylko cena i tytuł pierwszego produktu z listy. Cała reszta ma ten sam tytuł i cenę.

obraz.thumb.png.92916c136fc32800fab9cc720a98922e.png

W nowych produktach i kategoriach problem znika po przejściu na np. drugą stronę i ponowne przejście do pierwszej - ale tylko jeśli wróci się za pomocą przycisku "1".

Zmienna to $product.price, w szablonie domyślnym wszystko jest ok, w tym kupionym już nie.

Minęły już ponad 3 miesiące od kupienia i twórca szablonu niezbyt chętny jest do pomocy. Sugerują aktualizację sklepu, ale sprawdzałem tą wersję szablonu na najnowszej wersji Presty i jest to samo. Może nowsza szablonu jest już bez tego bugu ale ja już mam ten szablon ułożony i nie chcę tego robić na nowo a mam nadzieję, że chodzi o jakiś detal.

Proszę o pomoc.

Edited by Adam
Poprawienie nazwy zmiennej (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr.suchy said:

Podasz adres sklepu???

Jasne - https://husar24.de/

Jeszcze zauważyłem, że jak się odświeży stronę to na ułamek sekundy wyświetlają się właściwe ceny...

Ogólnie szukam w Google, na forum i nigdzie nie mogę znaleźć podobnej sytuacji. Co myślisz?

Ps. Sklep dostałem po kimś, jeszcze jest sporo do poprawy/naprawy :)

Edited by Adam (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...