Jump to content

[ÇÖZÜLDÜ] Banka Havale Modülü 500 Hatası (Yardım Lütfen)

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar benim banka havale ödeme sayfası 500 hatası veriyor.
Hata koduna baktığımda ise böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

hata kodu ;

Warning: require_once(/home/fevagon/public_html/modules/ba_prestashop_invoice/includes/helper.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/fevagon/public_html/override/classes/order/Order.php on line 70

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/fevagon/public_html/modules/ba_prestashop_invoice/includes/helper.php' (include_path='/home/fevagon/public_html/vendor/pear/pear_exception:/home/fevagon/public_html/vendor/pear/console_getopt:/home/fevagon/public_html/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/home/fevagon/public_html/vendor/pear/archive_tar:.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/fevagon/public_html/override/classes/order/Order.php on line 70

Edited by Alpay Develi (see edit history)

• 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...

İyi günler Arkadaşın yaptığını gerçekten çok kınıyorum. Hem yardım istemek için gelmiş hemde çözüm bulduğu halde yazmıyor. 

Çözüm şu şekilde Fatura dizayn modülünü yükleyen arkadaşlar vardır. Bir süre sonra modül ücretli olduğu için ve Türk milleti olarak buna para vermeyip null olarak yüklediğimiz için büyük ihtimal kendi kendini siliyor olabilir. Çözümü ise yüklediğiniz modülü modules dosyasına tekrar açın ve ba_prestashop_invoice diye bir klasör olarak açacaktır. Başka birşey yapmanıza gerek yok. Ondan sonra siparişlerinize girebilir, PDF ve sevkiyat fişi çıkarabilirsiniz. Teşekkür ederim. Buraya aslında eklentiyi yüklerdim ama null olduğu için birşey yapamıyorum bulamayan arkadaşlar googlede şu şekilde aratabilirler. FATURA DİZAYN MODULÜ