Jump to content
  • 0

Błędna nazwa sklepu w mailach do klienta


maryushr

Question

Witam,

mam problem z ustaleniem przyczyny błędnej nazwy sklepu w mailach wysyłanych do klientów, np mail potwierdzający rejestrację zawiera nazwę "Sklep PrestaShop", a powinna znajdować się w treści nazwa mojego sklepu. W ustawieniach sklepu znajduje się moja nazwa, ale mechanizm sklepu nie uwzględnia tego w mailach. Wersja Presty 1.7.6.1. Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam

Mam ten sam problem. Mam Prestashop 1.7.6.1. zainstalowaną na nazwa.pl
Sklep póki co nie jest uruchomiony dla klientów, jestem na etapie wrzucania towaru na sklep. Dziś założyłem lipne konto z ciekawości i dostałem mejla jak na załączonym screenie.

Wszystkie stopki i nagłówki na stronie są ok. W Preferencje -> Kontakty -> Sklepy, dane kontaktowe są wprowadzone, w tabelce "Sklepy" również, mimo to, mejlach jest "Sklep Prestashop".
Usunąłem już wszystkie te dane kontaktowe, wpisałem na nowo, i nic. Włączyłem multisklep, dane były ok, wpisałem je na nowo, wyłączyłem multisklep, kolejna rejestracja i dalej nazwa w mejlach się nie zmienia. 

Prosiłbym o pomoc z tym bo już nie wiem za co się chwycić z tym.

screen.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W szablonie mejla jest "[{shop_name}]({shop_url})", znaczy było, bo wczoraj się wkurzyłem i wypierdzieliłem i na sztywno wpisałem BHP-ex.net w szablonach.

Treść mejli w tym co zmieniłem, jest ok, ale i tak w tematach wiadomości jest nadal źle. 

screen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...