Jump to content

Newsletter Pro Module hasznalata


tottyi

Recommended Posts

Sziasztok, szeretnek egy hirlevel kuldo modult hasznalni es ezzel kapocslatban szeretnek informaciot kerni. Kineztem ezt a Newsletter Pro Module-t, hasznalja ezt valaki vagy valami mast helyette?

https://addons.prestashop.com/en/newsletter-sms/7484-newsletter-pro.html

Olyanra lenne szuksegem ha felrakok egy produktot akkor bizonyos idokozonkent ellenorizze ez a modul es elkuldje annak aki fel van iratkozva a hirlevelre. Lehtoleg nev szerint szolitsa meg az emailben es leiratkozasi lehetoseg is legyen benne na meg lehessen importalni/eprotalni embereket a modulbol. Valaszokat elore is koszonom.

Meg annyit, hogy nezegettem a forumon hasonlokat de vagy oreg a hozzaszolas vagy nem igazan arrol van szo. Prestashop 1.7.6.1 verzio LeoBestserve temaval.

Link to comment
Share on other sites

Szia,

ez a modul nem fogja tudni ezt az automatizált új termékek kiküldése funkciót. 

Ettől függetlenül a modul korrekt, de érdekes lehet még hogy hány embernek akarsz küldeni - ha sokaknak, akkor a tárhelyszolgáltatónak is partnernek kell lennie. Máskülönben érdemes harmadik fél után nézni, például MailChimp.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kb 300 emberrol lenne szo persze ez novekszik de nem olyan mertekben mert amennyi feliratkozik annyi le is iratkozik mert mar nem aktualis neki. Meg annyit, hogy ez a Newsletter Pro amit ott ir a 89,- Euro azt csak egyszer kell kifizetni egy oldalra vagy evente netan van valami amit havonta kell fizetni? A MailChimp-nel irja, hogy Free 2000 emberig, az tenyleg free vagy van valami havidij? Valami olyasmit lattam de most nem vagyok benne biztos.

Ha meg nem megy az automatizacio akko kenytelen leszek manualisan csak mukodjon.

Link to comment
Share on other sites

Én először akkor inkább a MailChimp-et próbálnám meg. Tényleg ingyenes 2000 feliratkozóig.

Ha nem jön be nem veszítettél semmit és még mindig megveheted a másik modult.

A Newsletter Pro-t alapvetően egyszer kell megvenni. Persze ha kijön egy olyan újabb PS verzió amivel nem kompatibilis a modul akkor ismét meg kell venni, hogy működhessen (hacsak a licensz ahogyan veszed nem tartalmazza még a support-ot, de nem szokás így vásárolni).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sajnos a MailChimp nem jarhato ut mert mikor kitoltottem a kerdoivet es mindenre nem-el valaszoltam es minimum 500 embert vagy kevesebbet kellett betenni akkor e vegen kidobta, hogy havonta 15 dollart ajanlanak az uzlethez es ezen nem lehetett valtoztatni akarhogy is probaltam.

Masnak esetleg ezekkel a fajta modulokkal van nemi tapasztalata?

Link to comment
Share on other sites

Csinaltam egy masik accountot a MailChimpre ennel mar nem irja, hogy muszaly megvennem havonta de ezzel az accountal nem enged belepni a Prestashop oldalon es nem enged tovabb. Mi lehet a gond? (masik accountal sem engedett belepni)

Link to comment
Share on other sites

Jaa, ezt nem tudtam, elnezest kerek, errol sajnos a fonokom donthet es tudom elore, hogy fog donteni. Azert koszonom a segitseget. Meg annyit, hogy localisan is probaltam wamp serveren es ott be tudom kapcsolni a debug modot (forpsi-n nem lehet) es semilyen hibauzenetet nem ir ki illetve csak akkor ha megvaltoztatom a jelszot, azt kiirja, hogy nemjo. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...