Jump to content

sklep na szablonie gotowym?


janek198

Recommended Posts

Czy warto postawić sklep internetowy w na szablonie gotowym? O darmowych szablonach pewnie mogę zapomnieć? Zaznaczę, że ma to być sklep ze sprzętem AGD.

Pewnie w zrobieniu tego na darmowych szablonach jest więcej minusów niż plusów. A jak się to ma z szablonami premium?

Link to comment
Share on other sites

Strona działam i wyświetla się, ale np nie działają niektóre moduły administracyjne - wali 500 bo nie znajduje plików - tak jakby autor nie dodał tych plików do paczki.

Pytanie czy szukałeś szablonów już jakichś? Koszt budowy szablonu od zera dedykowanego pochłonie kilka razy więcej niż kupno gotowca i poprawki tylko konkretnych elementów

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, janek198 said:

Podsumowując/ Lepiej kupić szablon premium i dostosować do swoich potrzeb. Taniej powiadasz 😀

Zastanawiałem się nad tym pod wersję 1.6 https://prestashopszablony.pl/szablony-prestashop/14-szablon-sklep-elektroniczny.html

Kompatybilność: PrestaShop w wersji 1.6.0.4 - v1.6.1.6 

Ja idę w 1.7 

 

Raczej myślałem o czymś z tego miejsca https://themeforest.net/category/ecommerce/prestashop

Edited by pycode.biz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Z themeforest muszę jeszcze poszukać szablonów. W każdym razie odpowiedziałeś mi na najważniejsze pytanie, lepiej nie iść w darmowe szablony tylko coś kupić lepszego i modyfikować, i koniecznie komentarze i opinie czytać. Dzięki serdeczne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przeniosłem do działu ogólnego ponieważ temat nie jest związany z udostępnieniem darmowego modułu lub szablonu.

 

Przy okazji przypomnę wszystkim użytkownikom że na forum panują pewne zasady, m.in podpis w stopce jest dozwolony powyżej 25 postów, a odpowiadanie na tematy w dziale oferty gdy ma się więcej niż 100 aktywnych postów.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, endriu107 said:

Przy okazji przypomnę wszystkim użytkownikom że na forum panują pewne zasady, m.in podpis w stopce jest dozwolony powyżej 25 postów, a odpowiadanie na tematy w dziale oferty gdy ma się więcej niż 100 aktywnych postów.

Ok, będziemy pamiętać :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...