Jump to content
  • 0

Pobieranie wirtualnych produktów


Eryk324

Question

Cześć,
tworze sklep internetowy w którym mam zamiar sprzedawać treści cyfrowe w formie PDF. Utworzyłem odpowiednie produkty wirtualne na swoim sklepie, dodałem moduł Płatności Przelewy24 i jestem w trakcie testowania (używam trybu sandbox z przelewy24). Napotkałem problem, polegający na tym, że po zakupie virtualnego produktu, dostaje maila z formatki "download_product" lecz zamiast linków do produktów jest coś takiego:
 

Masz teraz {nbProducts} produkt(y) do pobrania za pomocą następującego linku(ów):

{virtualProducts}

Nie ma podstawionych odpowiednich produktów. Trigerem maila jest Status:   Płatność Przelewy24 przyjęta
Już kilka dni temu miałem ten sam problem, generowałem od nowa maile z szablonów, (wygląd -> szablon maila) ustawiałem, żeby sprawdzało poprawność zamówienia ( w opcjach Statusu -> Zauważ czy zamówienie jest poprawne) i zaczęło to dzialać. Jednak po wyłączniu modułu przelewy24 i po włączeniu ponownie, znów przychodzą wadliwe maile. Robiłem te wszystkie rzeczy co wcześniej lecz tym razem nie pomaga.

Jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem: w czasie gdy mi to działało, tytuł maila z linkami do pobrania był: Zakupiony przez Ciebie produkt wirtualny jest dostępny do pobrania
a teraz jest: Płatność Przelewy24 przyjęta
Być może to moduł przelewy24 nie trigeruje w odpowiedni sposób eventu, że płatność jest zaakceptowana? Zauważyłem, że prestashop wysyła maila na eventach których nie ma w opcjach: Zamówienia -> Statusy, np. email order_conf. Byc może ten mail "Zakupiony przez Ciebie produkt wirtualny jest dostępny do pobrania" też jest trigerowany jakoś przez prestashop, a ustawienie formatki email "download_product" na dowolny status zawsze generuje błąd z podstawianiem linków do produktów?

Jestem początkującym użytkownikiem presta, ale jestem programistą C++ więc możecie mówić językiem technicznym.
Czy ktokolwiek trafil juz na taki problem? 
Pozdrawiam,
Eryk

 

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...