Jump to content
  • 0

Presta 1.6.1 / Potwierdzenie zamówienia. Jak przetłumaczyć "Your order on ...


kulfi82

Question

Witam wszystkich, zleciało mi już dobrych kilka godzin na poszukiwaniach miejsca tłumaczenia zwrotu "Your order on [nazwa sklepu] is complete." Zwrot pojawia się przy płatności przelewem i potwierdzeniu zamówienia (zielone pole). Każde pole w panelu translations: szablonu, modułu został przetłumaczony i kilkukrotnie. Przetrzepałem wszystkie pliki na serwerze odpowiedzialne za tłumaczenie i ni jak nie mogę się tego doszukać.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

presta-problem-2.jpg

Edited by kulfi82 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

no niestety sprawdziłam wszystko co się dało, każdy moduł i plik tłumaczeń - nic nie ma. Na forum presty znalazłem taki oto wątek. Autor mierzy się dokładnie z takim samym problemem i z tego co widzę dopiero tłumaczenie bezpośrednio w pliku .php daje jakieś rezultaty. Tyle, że ja przejrzałem wszystkie pliki językowe w mojej instalacji i nigdzie zwrotu "Your order on [nazwa sklepu] is complete." nie znalazłem 😕

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 hours ago, kulfi82 said:

no niestety sprawdziłam wszystko co się dało, każdy moduł i plik tłumaczeń - nic nie ma. Na forum presty znalazłem taki oto wątek. Autor mierzy się dokładnie z takim samym problemem i z tego co widzę dopiero tłumaczenie bezpośrednio w pliku .php daje jakieś rezultaty. Tyle, że ja przejrzałem wszystkie pliki językowe w mojej instalacji i nigdzie zwrotu "Your order on [nazwa sklepu] is complete." nie znalazłem 😕

Szukaj po "Your order on" i "is complete" pewnie zamiast  nazwy twojego sklepu jest zmienna i tego tak nie znajdziesz

Link to comment
Share on other sites

  • 0
6 minutes ago, kulfi82 said:

nie no, aż takim laikiem nie jestem ;).. szukałem po różnych frazach a [Nazwa Twojego sklepu] sam wprowadziłem aby pokazać pełny kontekst.

:D sorki nie widziedziałem - możesz jeszcze poszukać z dokumentacji developerskiej gdzie plik powienien się znajdować trafiłem kiedyś na taką rozpiskę w docs'ach presty. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...