Jump to content

Jakich modułów potrzebuje ...


eryngium

Recommended Posts

Podpowiedzcie mi jakich modułów mi potrzeba by zrobić coś takiego:

SKLEP ( JA ) -> Reselerzy (INNE FIRMY)

Każdy reseller ma swoich klientów, wiec musi byc możliwość przypisania klienta do danego resllera.
Rejestracja na zaproszenie, lub zatwierdzenie.
Sklep nie będzie ogólno-dostępny. Tylko dla ludzi mających aktywne konta po zalogowaniu.

Fajnie by było gdyby jeszcze była opcja przydzielenia produktów do danego resellera, oraz ceny produktów różne dla każdego resellera ( jakieś progi cenowe czy rabaty)
Przykładowo - jeśli mam na sklepie okna, drzwi, dachy - to zeby jeden reseller który specjalizuje sie tylko w oknach miał tylko okna na stanie.

Szukałem juz sporo po modułach typu B2B ale nie mam pewności i dostatecznej wiedzy dane moduły załatwią moje wszystkie wymagania.
Czasami opisy są skąpe lub nie ma nawet dema by to przetestować.

Za wszelkie informacie Dziękuje.
 

Link to comment
Share on other sites

no prawie, ale to nie to.

każdy klient który zarejestruje sie musi być przypisany pod konkretnego resellera i widziec produkty tylko te które są udostępnione danemu resellerowi.
Czyli każdy reseller ma swoją zamkniętą grupe klientów. A zawartość sklepu ma być widoczna tylko dla aktywnych i zarejestowanych klientów i widzieć towar wg danego resellera który został mu przydzelony.

Moduł powyżej jest tylko programem afiliacyjnym, czyli nie grupuje klientów a jedynie skupia zakupy wg linka referencyjnego. A nie o to mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...