Jump to content

3. Aşamada Tıkandım

Recommended Posts

Presta 1.1.05 Full Türkçeyi Kuruyodum... Herşey çok güzel doğru gidiyo ama 3. Aşamada Next Butonuna Tıkladığımda bi sonraki seviyeye geçmiyor... ORda kalıyo... Hİçbişey Yapmıyo... 2. ve 3. Asamada Karsilasdigim pencerelerin resmi Assagida... Yanlis görmüyorsam Hersey tamam ama lanet olsun ki ilerlemiyor... :(

2. ASAMA
2asamayh2.png

3. ASAMA
3asamand3.png

• 1 year later...

config klasörüne ve altındaki dosyalara , hosting firmanın panelinden, dosya klasör yetki verme işlemi ile "YAZMA" yetkisi verirsen hemen oluyor.
ftp programları işe yaramayabiliyor,

tek yapman gereken bu.
bende çok uğraştım, uğraştım, uğraştım . sonra oldu.... :)

• 3 months later...
Hocam onuda denedim onuda.... kafayı yiycem... 1.0 tr 1.0 en 1.1 tr 1.1 en

kurmadığım şey kalmadı...çıldırdım 1,5 haftadır :( hiç bi hata yok ama OLMUYO OLMUYO OLMUYO... :grrr:

ben localhosttan admine paeline girebiliyorum ama www.sitem.com/install yaptım zaman veritabanı bulunamadı diye hata veriyor

Hocam onuda denedim onuda.... kafayı yiycem... 1.0 tr 1.0 en 1.1 tr 1.1 en

kurmadığım şey kalmadı...çıldırdım 1,5 haftadır :( hiç bi hata yok ama OLMUYO OLMUYO OLMUYO... :grrr:

ben localhosttan admine paeline girebiliyorum ama www.sitem.com/install yaptım zaman veritabanı bulunamadı diye hata veriyor

arkadaşım bende bir zamanlar çok uğraştım , http://www.oscommerce.com.tr/ kurulumu yaptım... daha bir rahat.