Jump to content
  • 0

Brak możliwości edycji i dodawania produktów


globusek14

Question

Witam,

Sklep na PrestaShop 1.7.5.2.

Zainstalowałem Prestę na innej domenie, bo domena docelowa wskazywała na stary sklep. Na domyślnym szablonie rozpocząłem przerzucanie danych. Przerzuciłem z Presta 1.6.1.24 z bazy danych wszystkie dane dotyczące: produktów, zamówień, klientów, adresów klientów. Wszystko ładnie działało.

Następnie zainstalowałem szablon Zone oraz dodałem niezbędne wtyczki. Wszystko działało.

Po ukończeniu nowego sklepu przepiąłem adresy DNS na inny serwer, wskazałem domenę na folder nowego sklepu, wprowadziłem niezbędne zmiany w bazie danych i nowy sklep wskazuje na docelową domenę.

Niestety występuje jeden błąd - nie mogę edytować ani dodawać nowych produktów (edycja kategorii, adresów, klientów itd. jest możliwa). Przy próbie dodania wyskakuje komunikat, że "Nie można zaktualizować ustawień". 

Czyściłem cache, sprawdzałem na różnych przeglądarkach - niestety ciągle to samo. 

Mogłem gdzieś namieszać w bazie przy produktach ale sprawdzałem kilkukrotnie i teoretycznie dane się zgadzają. Baza nie zgłasza błędów. Ktoś spotkał się z takim problemem?

Włączyłem tryb debugowania i wskazuje błąd 400.

image.png.f0b049d91548ee8798a2d0966db5cc39.png

Po wejściu na błąd są następujące informacje: Zakładka Validator

image.thumb.png.90421bfdbbf152e7b8cf0c2319614b2b.png

Zakładka Forms

image.png

 

Logi

image.thumb.png.bf66b722f86a3b457f4e5a283e0ff1f5.png

 

 

 

Edited by globusek14 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...