Jump to content
  • 0

Usunięcie adresu email z newslettera niezarejestrowanego użytkownika


Burnago

Question

Dzień dobry,

Mam duży problem. Niezarejestrowany klient się kłóci że zapisał się na newsletter ale teraz nie chce. Jak wpisuje ponownie swój adres email w stopce to pojawia się wiadomość że ten email jest już w bazie. Korzystam z sendinblue więc mogę go tam wyłączyć w module. Nie zmienia to faktu, że klient jest ciągle zapisany w preście. W module jest zafajkowany jako subskrybent presty. 

Jak usunąć jego adres email z bazy danych? Jak w ogóle anulować subskrypcję? Na zapleczu w zarządzania klientami go nie ma. 

Presta 1.7.6.1

 

 

 

EDIT:
Rozwiązane. W nowej preście za to odpowiada tabela ps_sendin_newsletter w database.

Edited by Burnago (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No dzięki, ale tak jak wcześniej napisałem szukałem tego w tej tabeli co mówisz i nic nie znalazłem.

Presta 1,7 chyba ma coś pozmieniane i teraz te maile niezarejestrowanych Klientów są w tabeli prefix_sendin_newsletter. Tam są maile TYLKO niezarejestrowanych Klientów. Na zapleczu nigdzie ich nie znajdziesz. Możesz co najwyżej wyłączyć email z modułu zewnętrznego np. sendinblue ale z samej presty już nie. Trzeba grzebać w bazie żeby to usunąć.

Zarejestrowani klienci są jakiś inaczej oznaczani ale gdzie i jak to już nie ma takiego znaczenia bo da się tym sterować z zaplecza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...