Jump to content

Brak tłumaczenia Prestashop 1.6.1.24


lukiblack

Recommended Posts

Witam,

Przy instalacji ostatniej wersji 1.6.1.24 nie wybrało mi języka Polskiego na początku instalacji - pomyślałem że pewnie gdzieś dalej będzie możliwość wybrania. 

Postępuję zgodnie z poradnikami tj. Localization/Localization - wybieram "Localization pack you want to import" jako Poland (zaznaczam Download pack data jako YES ) i daję Import

Komunikat na czerwono:   

Quote

Archive cannot be downloaded from prestashop.com

sprawdziłem w oryginalnie zainstalowanej Prescie w katalogu localization na serwerze jest plik pl.xml więc dla odmiany zaznaczam Download pack data jako NO i daję import

Komunikat na czerwono:

Quote

 

2 errors

Archive cannot be downloaded from prestashop.com.

No language pack is available for your version.

 

 

No i powiem szczerze zgłupiałem. Znalazłem temat z identycznym problemem dotyczącym wersji 1.6.1.18. Tam rozwiązaniem okazał się plik z tłumaczeniem gzip - który został udostępniony i przeze mnie pobrany. Niestety nigdzie nie mam możliwości importu tłumaczenia sklepu z pliku gzip. 

Proszę serdecznie o pomoc. 

 

Pozdrawiam

edit:

dodałem język z ręki, wgrałem plik z flagą itd. Następnie wybrałem język Polski jako domyślny i wgrałem plik gzip w zakładce Translations. To jednak nie dało mi tłumaczenia panelu administracyjnego, aby to zmienić udałem się do zakładki Employees - i tam wybierając swój profil użytkownika wybrałem język jako Polski. 

Temat do zamknięcia. 

Pozdrawiam

 

Edited by lukiblack (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja mam inny problem. Mieszkam w Polsce i chcę mieć sklep po polsku. Mam zainstalowaną od początku wersję 1.6.1.24 w USA z amerykańską templatką. Wybrałem język domyślny polski w profilu użytkownika. Zaimportowałem polski localization pack i wybrałem Default language Polski (Polish). Przeszedłem do Translations i wybrałem: Modify Translations -> Select your language -> Polish, wybrałem default-bootstrap i poinstalowałem na wszystkich Type of translation język polski oraz wybierając moją templatkę "theme1436" też tłumacząc wszystko na polski. Potem, aby się upewnić, że mam aktualną wersję języka polskiego wybrałem jeszcze Update Language -> Polski i zaakceptowałem uaktualnienia. 

Pomóżcie, co mogę jeszcze zrobić aby zadziałał język polski, bo nigdzie nie działa, ani w panelu admina ani od frontu sklepu. Wszystko jest po angielsku zamiast po polsku.

Dziękuję z góry.

Edited by Kalamazoo
Dodałem jeszcze dwa zdania. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...