Jump to content
  • 0

PS 1.6 atrybut prersonalizacji


design4VIP

Question

witam

czy spotkal ktos sie z rozwiazaniem (modulem, przerobka) uzycia pola customizacji jako oddzielny atrybut?

jest to realne, bo znalazlem przyklad (LINK). dorobienie wysuwanego pola do samego atrybutu to pikus, bo to kwestia uzycia JS dla odpowiedniego ID atrybutu. ale... jak zapisac z wcisnieciem "dodaj do koszyka" powyzsze pole. od zarania jest problem z oryginalnym polem, gdzie przed dodaniem do koszyka trzeba wcisnac "zapisz", co klient nie zawsze zrozumie ;) a i samo pole jest nie w tym miejscu co trzeba, i tez trzeba sie nakombinowac zeby poprzestawiac je w inne hook, ale to jest akurat do ogarniecia. tylko kwestia zapisania bez wymuszenia wcisniecia "zapisz" ;/ ktos ma to jakies proste rozwiazanie?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

to widzialem.... nie da sie prosciej? ;)

ja potrzebuje rozwiazania tylko na jedno pole, nie potrzebuje wrzucac zdjec itp. przyznaje... szkoda mi czasu na analizowanie powyzszego i wyciaganie co mi z tego potrzebne ;) myslalem, ze ktos ma jakies prostsze i szybsze rozwaizanie ;)

a i druga rzecz... jak zrobic to pole obowiazkowe tylko w momencie wybrania atrybutu "TAK"... bo jak pisalem, nie ma problemu dodac JS .hide, .show  dla pola. tylko jezeli bedzie obowiazkowe z opcja .hide (NIE atrybutu) to bedzie krzyczalo, ze niewypelnione... i idac tym tokiem myslowym dalej, jezeli ktos wybierze TAK, wpisze cokolwiek, sie rozmysli i wybierze NIE to pole nadal bedzie wypelnione tylko ukryte, jak teraz rozgraniczyc zapisanie tego pola tylko w momencie wybrania opcji TAK.

nie ma jakiegos hooka 'action' dla przycisku "add to cart" zeby sie pod niego podpiac?

 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...