Jump to content
Sign in to follow this  
mrt

Orta frameyi genişletmek

Recommended Posts

Merhaba,

Prestayla gelen standart temada sağ frameyi kaldırıyorum. Fakat orta frameyi sağ tarafı kapayacak şekilde genişletemiyorum. Nasıl yapıldığını bilen varmı acaba?

tema / css / global.css

center_column

" width " değerini yükseltebilirsiniz

iyi çalışmalar

Dediğinizi yaptım, fakat yine sağ taraf boş kaldı, 5. ürün sağ tarafa gideceğine aşağıya iniyor. Çok ilginç...

onun için homefeatured.tpl den işlem yapmanız gerekli orda li nb items per line "4" yazacaktır muhtemelen o rakamı istediğiniz gibi arttırabilirisiniz

Teşekkür ederim. Bir tema yükledim söyledikelerinin yardımıylada bir şeyler yaptım şimdilik.
Fakat şöyle bir problemim var şuan. Ana sayfada gösterilen yeni ürünlerde ürünün ismi ile ürünün açıklaması üst üste geliyor. yazılar okunmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

bunun içinde gene global.css den gerekli değişiklikleri yapmalısın yeni ürünlerin globalde değerleri varsa oradan yükseklik genişlik gibi değişiklikler ile bir şekilde ayarlıyabilirsiniz 2. seçenek olarak yeniürünler modülündeki tpl dosyasını açıp üsün isminin olduğu kodun hemen devamına <br> ekleyerek altında boşluk bırakabilirsiniz.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More