Jump to content

[ ZLECE ] NAPISANIE MODUŁU DO WGRYWANIA PLIKÓW PRZEZ KLIENTA


Polakpl

Recommended Posts

Witam,

potrzebuje zlecić przygotowanie modułu który by miał możliwość wgrywania plików do zamówienia.  Moduły z którymi się zapoznałem nie do końca spełniają moje potrzeby. 

Bardzo podoba mi się standardowy sposób dołączania plików z presty 1.7 , ale brakuje mu potrzebnych mi opcji. Oto lista czego  oczekuje.

 

1. UPLOAD OKREŚLONYCH PLIKÓW - TIF/PDF/PNG/JPG/EPS/SVG + możliwość rozszerzanie o inne formaty gdy będę miał taka potrzebę.

2. WYŚWIETLANIE MINIATURKI UPLOADOWANEGO PLIKU W KOSZYKU/CHECKOUT PRZY DODANYM PRODUKCIE

Miniaturki uploadowanych plików których nie da rady wyświetlić, może zastąpić zdjęcie danego produktu. Zależało by mi aby wyświetlało jako miniaturki uploadowane pliki jpg/tiff/pdf/png/eps/svg/

np.  Jak dodam ten sam produkt 2 razy, mają się tworzyć  w koszyku dwie pozycje z oddzielnymi informacjami o ilości i jaki plik dołączono ).  Moduły z którymi się zapoznałem tworzą listę dołączonych plików pod koszykiem, a jest do bardzo mylące gdy się doda ten sam produkt. Np. klient chciałby zamówić np 10 produktów z jednym plikem i np 2 z innym plikiem to mają się wyświetlać w koszyku jako dwa oddzielne produkty, a nie jeden z w ilości 12 sztuk.

3. WYMAGANIE DOŁĄCZENIA PLIKU PRZY DODANIU DO KOSZYKA/WYŁĄCZENIE PRZYCISKU DODAJ DO KOSZYKA jak w oryginalnym module prestashop 1.7( ma współpracować z innym przyciskiem który się wygasza jak dodaj do koszyka robi sie aktywny i odwrotnie - juz dziala z standardowym uploadem plikow presty 1.7.)

4. WYŚWIETLANIE DOŁĄCZONYCH PLIKÓW/MINIATUREK W HISTORII ZAMÓWIENIA U KLIENTA /W BO W ZAMÓWIENIU TEZ MOŻE BYĆ

5. MODUŁ MA DZIAŁAĆ TYLKO Z WYBRANYMI PRODUKTAMI

6. AKCEPTACJA PRZEZ ADMINISTRATORA PLIKU W BO W ZAMÓWIENIU / WYSŁANIE MAILA DO KLIENTA O STATUSIE

7. POBIERANIE PLIKU Z BO W ZAMÓWIENIU

 

lub modyfikacje istniejącego modułu https://mypresta.eu/modules/ordering-process/customer-files-upload.html

brakuje mi tam:

2. WYŚWIETLANIE W KOSZYKU/CHECKOUT PRZY ZAMÓWIENIU JAKIE PLIKI DOŁĄCZONO/MINIATURKA - pliki są wgrywane do całego koszyka a nie poszczególnego produktu.

3. WYMAGANIE DOŁĄCZENIA PLIKU PRZY DODANIU DO KOSZYKA/WYŁĄCZENIE PRZYCISKU DODAJ DO KOSZYKA -  Jest wymagane ale dopiero na stronie koszyka a potrzebuje by było już na stronie produktu + współpraca z przyciskiem z drugiego modułu

 

Jeżeli jest coś nie jasne prośże napisać.

Oferty proszę przesłać na [email protected]

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...