Jump to content
  • 0

Problem z tłumaczeniem i dwoma modułami.


tolcz

Question

Witam,

Posiadam sklep na PrestaShop 1.7.6.1, jest to świeży sklep dopiero co postawiony. Wykorzystałem szablon Leo Minimal. Mam kilka problemów, być może ktoś byłby w stanie mi je pomóc rozwiązać.

  • Problem z tłumaczeniem

Wgrany mam język polski, jest to jedyny język dla sklepu. Część tekstów jest mimo to nadal po angielsku, np. View cart, Checkout, powiadomienia w dymku po dodaniu do koszyka i innych operacjach. Próbowałem to tłumaczyć poprzez zakładkę "Tłumaczenia", znajduje tam pożądany przeze mnie tekst, wpisuje jego tłumaczenie, ale mimo że zapisuje się to, to nie ma efektów na froncie. Podobnie jest w przypadku edytowania szablonów maili, są one pół po polsku/pół po angielsku, zmiana na polski nie powoduje, że idzie mail, który zapisałem.

Tutaj problem jest nieco dziwny, moduł ustawiłem, wybrałem aby pobierał zdjęcia po konkretnym użytkowniku Instagrama i to działało poprawnie. Ale nagle zniknęły zdjęcia i jest komunikat na froncie "No select user or tag in module settings", co nie jest prawdą, bo jest wybrany user i wpisany jego nick. Niestety zmiana usera na jakiegokolwiek innego nie przynosi skutków w postaci wyświetlania zdjęć, natomiast zmiana na tag i wpisanie tagu powoduje, że widać zdjęcia - pozostałe opcje konfiguracji są takie same.

  • Systemowy newsletter

Chcę wykorzystywać systemowy newsletter, podczas rejestracji usera zapisuje się użytkownik do newslettera, ale na stronie głównej wyświetliłem okno, w którym również użytkownik mógłby się zapisać, niestety podczas wpisania maila i kliknięcia zapisz przeładuje się strona, ale mail nie pojawia się na liście osób zapisanych do newslettera.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...