Jump to content

Recomandare tema


Emil Moldovan

Recommended Posts

Salut,

Avem un magazin pe OpenCart si vrem sa il migram pe Prestashop in viitorul apropiat. Tema pe care o avem pe OpenCart e foarte personalizabila (tema Journal, produsa in Romania), asa ca imi doresc ceva care sa fie la fel sau macar pe aproape. Caut o tema de Prestashop si inafara primelor doua din topul vanzarilor de pe Themeforest (Warehouse si Alysum), care par cat de cat comparabile cu ce avem acum, oferta mi se pare destul de slaba. Temele cele mai populare si/sau cu cel mai bun rating de pe marketplace-ul oficial Prestashop mi se par sub cele doua de pe Themeforest ca optiuni. Sigur ca nu am analizat toate temele din marketplace si de pe Themeforest, dar presupun ca temele mai populare sau mai bine cotate sunt printre cele mai bune de pe piata.

Ce mi-ar placea e ca temele sa aiba si demo de backend, sa pot vedea cu ochii mei ce pot si ce nu pot sa fac in tema, dar nu am gasit niciuna care sa ofere asta.

Va rog recomandati-mi niste teme pe care voi le considerati cele mai bune/dotate. Magazinul vinde filtre de apa, purificatoare de aer, genul acesta de produse.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut Emil , recomand cu toata increderea tema pentru prestashop Panda V2 sau Transformer a celor de la sunnytoo , practic faci tot ceea ce vrei cu ea https://www.sunnytoo.com/product-category/prestashop-themes . ,suportul tehnic foarte bun . Arunca o privire , preturile sunt ok plus ca mai au cateva module care merg ok cu tema .

Bafta si sper sa gasesti ceea ce cauti in ea .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...