Jump to content
  • 0
tomek1989

Problem ze statystykami w czasie rzeczywistym

Question

Za pomocą modułu 1-click upgrade podniosłem wersję Presty z 1.7.5.2 do 1.7.6.1. Pojawiło się jednak sporo problemów, więc wróciłem za pomocą tej samej wtyczki do poprzedniej wersji i tu zaczeły się problemy. Przestał działać moduł statystyk i szukajka. Głównie problemy te były spowodowane przez brak tabel w bazie danych(tak jakby aktualiacja je usunęła, a powrót do backupu nie odtworzył). Z odrobinę starszego ręcznego backupu zaimportowałem brakujące tabele i większość elementów wróciła do normy. Póki co zostały mi do rozwiązania dwa problemu:

1. Nie gromadzą się dane o aktywności na sklepie w czasie rzeczywistym:

W widoku pulpitu wygląda to jak na załączniku - strzałki cały czas się kręcą, w konsoli przeglądarki nic nie ma).

2. Widoki w statystykach: panel statystyk i pochodzenie odwiedzających nie zawierają danych, natomiast na widoku: odwiedzających online pojawia się błąd jak na drugim załączniku.

Odinstalowanie i zainstalowanie modułu statystyk nie przywróciło to brakujących tabel, stąd ich import ręczny. Nie wiem, czy dobry kierunek tej łataniny wybrałem, dlatego byłbym wdzięczny za podpowiedzi jak wybrnąć z sytuacji. Sklep nie działa jeszcze produkcyjnie więc, dane związane ze statystyką zgromadzone do tej pory nie są istotne.

Screenshot_33.png

Screenshot_34.png

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet