Jump to content

Košík se neaktualizuje


homer.tmx

Recommended Posts

Dobrý večer.
Po zakoupení modulu zálovoé faktury, se mi přestal aktualizovat košík.. Pokud stránku aktualizuji ručně, v hlavičce se objeví zboží v košíku.
Stejně tak vůbec nevyskočí poup okno s informací, že bylo zboží přidáno do košíku a možností pokračovat v nákupu, či zaplatit.

Modul jsem smazal, nic...znovu naistaloval nic....postupně smazal všechny moduly a nahradil je z čisté instalace, nic...
Žádný jiný soubor upravovaný nebyl, tak si říkám kde je zakopanej pes, po třech dnech hledání se musím obrátit s prosbou o pomoc.

Děkuji za jakýkoli tip.
PS 1.7.4.4

Edited by homer.tmx (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Vzhled vypadá na výchozí šablonu. Po kliknutí na "PŘIDAT DO KOŠÍKU" dojde normálně k odeslání požadavku s počtem ks 1, ale vrátí se odpověď s počtem ks null.

Takže to zpracování něco na serveru pokazí. Zkusil bych hledat mezi moduly. Asi nejlepší bude jeden po druhém vyřazovat (přejmenovat jejich složku v /modules). Prosté zneaktivnění někdy nestačí.

Link to comment
Share on other sites

Zkusil jsem, momentálně na shopu visí jen moduly košíku, kategorií a menu. I když byly šechny moduly vypnuté (přejmenované - děkuji za tip, tahle vylučovací metoda mi nedotekla) tak stále se hlásila tatáž chyba. Modulama to tedy v mém případě není.
Provedu čistou instalaci a budu nahrazovat soubor po souboru až se nšjak dopídím k jádru problému. A nebo si z DB vysypu pořebná data co se produktů týče a vydám se touto cestou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...