Jump to content
  • 0

Znikające promocyjne ceny produktów w sklepie. Brak przekreślonych cen.


media4web

Question

Witam serdecznie. 

Szanowni Państwo. 

Proszę Was o pomoc. Pierwszy raz w instalacji prestashop pojawia mi się taki problem. Nie znalazłem też dotychczas na to rozwiązania. 

W panelu zarządzania mam poprawnie zdefiniowane specyficzne ceny dla produktów. Cały sklep od dawna działa na cenach promocyjnych i wszytstko działało poprawnie. 

Od czasu do czasu jak wchodzę do sklepu to sklep całkowicie nie wyświetla promocyjnych cen. 

To nie jest kwestia widoku czy szablonu. Ceny promocyjne znikają globalnie dla wszystkich widoków, strony głównej, strony produktu, kategorii, nie pojawiają się w koszyku. 

Bez żadnych zmian mija jakiś czas i te ceny znowu się pokazują poprawnie globalnie działają wszędzie. 

W żaden sposób nie mogę wyłapać zależności i momentu, w którym następuję "awaria" raz skrypt wyświetla wszystko ok, raz cen promocyjnych poprostu nie ma tak jakby nigdy nie byly zdefiniowane. 

Próbowałem czyścić pamięć podręczną, wymuszać ponowną kompilację, ale nie wywołuje to efektu. 

Tak jakby gdzieś coś siedziało co wyłącza funkcję specyficznych cen na froncie globalnie i wszystkie promocję nagle się chowają a zostają tylko ceny bazowe. 

wersja to 1.6.1.2

Czy mieliście taki przypadek?

Co może być powodem?

 

UPDATE! Tutaj chyba znalazłem rozwiązanie. Sprawdzę czy pomogło i dam znać.

 

 

Edited by media4web
UPDATE (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzień dobry,

Mam ten sam kłopot w naszym sklepie! Wprowadziłem ponownie ceny promo i wyprzedażowe i po jakimś czasie zniknęły. Działamy na Presta 1.6.1.2.

Czy udało się  rowiązać ten problem? Jak tak to proszę o wskazówki:)

Pozdrawiam

Macin

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...