Jump to content

500 Internal Server Error Forpsi


Jdry

Recommended Posts

zdravim,
mam shop, funguje jiz nekolik mesicu bez problemu komplet vse, import nepouzivam, cca 800 zbozi v shopu, xml na vyhledavace zbozi. tot vse ..
Hosting Forpsi, Prestashop 1.2.4.0
dneska zniceho nic jdu na shop a Front office CHYBA 500 VNITRNI SERVERU . BO normalne jde! nic jsem nedelal nechapu .. psal jsem na podporu hostinug ale ti asi taky nic ..
Zkoušel jsem vypnout zapnout smazat .htaccess stále nic stejná chyba
Tady na foru psali že to může být chyba rss...ale ten nemám zapnutý

nevite nekdo co by to mohlo byt?

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem jim zavolal, nebyl jsme úspěšný jelik vše vyřizují pouze mailem. Po cca 20 minutách se vše rozběhlo tak jak má. Opravdu problém FORPSI. Teď jsem jim zaplatil zase na rok ,ale příště jdu už jinam.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem dva dny řešil stejný problém: Internal error 500 na prestashopu ve verzi 1.4.0.17 při hostingu na forpsi, než jsem našel tento Thread a díky za něj.
Nešlo mi dokončit objednávku. Podle zvyku a návodu ze zdejšího wiki návodu instalace viz.

Then make sure the following folders have ‘write’ permissions and apply these permissions recursively (to their subfolders): /img, /mails, /modules, /themes/prestashop/lang, /translations


jsem rekurzivně nastavil práva zápisu všem složkám z modules.

Hostingu forpsi zřejmě vadí, že CHMOD 777 v /modules/bankwire a v cashondelivery

Link to comment
Share on other sites

Já jsem dva dny řešil stejný problém: Internal error 500 na prestashopu ve verzi 1.4.0.17 při hostingu na forpsi, než jsem našel tento Thread a díky za něj.
Nešlo mi dokončit objednávku. Podle zvyku a návodu ze zdejšího wiki návodu instalace viz.

Then make sure the following folders have ‘write’ permissions and apply these permissions recursively (to their subfolders): /img, /mails, /modules, /themes/prestashop/lang, /translations


jsem rekurzivně nastavil práva zápisu všem složkám z modules.

Hostingu forpsi zřejmě vadí, že CHMOD 777 v /modules/bankwire a v cashondelivery


někde tu na foru bylo že toho na FORPSI nejde víc tudiž bejt Váma bych zvažil přechod jinam !!!!!!
Link to comment
Share on other sites

mě se třeba u této chyby stává, že v .htaccess musím povolit větší memory limit a pak jde všechno v pohodě....



# adjust memory limit
php_value memory_limit 64M
php_value max_execution_time 18000

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za pomoc nas tavil jsem .htaccess na větší memory limit a zdá se že už to bude v pořádku. FORPSI mi nastavilo vše na CHMOD 755 , pry že to mají v nějakých směrnicích. Zvažuji jiný hosting kde bych neustále nemusel bojovat že něco nejde.Nemáte někdo nějaký navrh na spolehlivý hosting na prestashop?

Link to comment
Share on other sites

Teda nevim jak exploer ted ale driv byl hruza (mam spatne zkusenosti) ovsem pokud nekdo nechce prehrsle moznosti a staci mu cron spousteny jen jednou za hodinu tak bych doporucil hosting Wedos (zamerne nedavam link aby nekdo nerek ze jej prosazuji za prachy - ano mam u nich Affilate ucet).
Je pomerne stabilni, rychly a v nenarocnych akcich i splehlivy a hlavne levny (Presta jede bez problemu)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...