Jump to content

Brak reakcji ze strony panelu administracyjnego 1.7.6


Marsipl

Recommended Posts

Witam

 

Mam problem z nową wersją 1.7.6, a mianowicie panel administracyjny nie reaguje na niektóre komendy, np. gdy chce usunąć kategorię produktu po wybraniu opcji „usuń” nic się kompletnie nie dzieje. Tak samo jest dla pozostałych opcji panelu. roblem jest również w modułach - nie wyświetla się katalog urządzeń (ekran zakładki podaję niżej). Pobierz ich strony z dodatkami na kompa i później instalowanie mija się trochę z celem. Poza tym często przy wybranym „załaduj moduł” obok „wybierz plik” Czy ktoś ma podobne problemy? 

Dodam, że wcześniej miałemam zainstalowaną wersję 1.6, zaktualizowałemam i do wersji 1.7.6 i nie było żadnych problemów. Niestety podczas zmian w bazie danych musiałem całkowicie usunąć, a następnie na nowo i teraz są problemy. Proszę o pomoc. 

Screenshot_20190906_073850.jpg

Edited by Marsipl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Witam

Proszę o zamknięcie tematu, ponieważ znalazłam dzisiaj rozwiązanie i podaję je poniżej - może komuś się przyda :)

Okazało się, że podczas instalacji PrestaShop utworzył dwa foldery o nazwie admin - różniły się numerami - i automatycznie połączył z folderem o niższej numeracji. Po logowaniu się do panelu administracyjnego większość przycisków nie reagowała, moduły się nie instalowały, katalogu modułów w ogóle nie było, itp. itd., a w skrypcie java wyskakiwały błędy w notifications.js (zamiana i usuwanie pliku na serwerze nie pomagały).

Ale, na szczęście, po zmianie nazwy folderu w pasku przeglądarki wszystko zaczęło działać !! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...