Jump to content
  • 0

Zwiększenie ilości checkboxów - Prestashop 1.7.6


Datadir

Question

Heja,

Otrzymałem cały komplet regulaminów i zgód do wdrożenia. Niestety podczas rejestracji oraz potwierdzenia zamówienia potrzebuję po 3 checkboxy z oddzielnymi zgodami.

Oficjalny moduł od Presty niestety umożliwia dodanie tylko 1 dodatkowego checkbox'a. Pogrzebałem trochę w plikach lecz nie mogą znaleźć miejsca w którym mogę dodać takie pola potwierdzenia. Macie może jakieś pomysły jak to zrealizować?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
35 minutes ago, krzysiuus said:

Hmm co ty tam chcesz dodawać??? 1 checkbox w zupełności wystarczy dla akceptacji regulaminu i polityki prywatności. 

Zgody informacyjnie w zakresie przetwarzania danych osobowych(ścieżka zakupu, rejestracji, zgłoszenie serwisowe):

  • Zgadzam się na wystawienie i doręczenie przez  REGON , faktury elektronicznej i udostępniam w tym celu adres elektroniczny. (zgoda dobrowolna)

  • Zgadzam się na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych od , REGON na zasadach określonych w ustawie z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2016.1030 t.j. ze zm.) i udostępniam w tym celu adres elektroniczny.(zgoda dobrowolna)

  • Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem i akceptuję jego treść.(zgoda obligatoryjna, ale domyślnie odznaczona)

Niestety takie dostałem wytyczne przed "audytem"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...