Jump to content

Upravené moduly pro verzi 1.4 - Dobírka, Hotově, Ship2Pay


Ladis-s

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mám stejný problém jako Bachor, závěrečné shrnutí se mi zobrazí ve slovenštině, zkoušel jsem to už upravit snad všude a stále mi to nejde změnit :-( Navíc zákazníkům tento modul nabízí pojmenovaný anglicky a také se mi nedaří to počeštit. Nevíte kde by mohl být problém?

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, mám Prestu 1.4.3 a když nastavím Ship i Dobírku i Oosbní převzetí, vše funguje dobře, kromě bankovního převodu, ten se nikdy jako výběr možnosti pro zájazníka v nabídce platby nezobrazí. A ještě mám jeden problém, když je poštovné zdarma na durčitou hranici objednávky, tak po výběru dobravy a možnsoti platby se po potvrzení objednávky objeví bílá stránka (nic zde není napsáno) a objednávka se ani do administrace neprolije. Nevíte v čem může být problém? Díky

Link to comment
Share on other sites

v subore config/config.inc.php nastav @ini_set('display_errors', 'on');

uvidis chybovu hlasku

 

Když to přepíšu, není žádní změna, žádná chybová hláška se mi nezobrazí. Takže nevím co s tím.

 

V administraci, když zvolím Moduly tak nad seznamem modulů mi to napíše toto varování, nevíte někdo o co se jedná a jak to vyřešit?

 

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /home/www/svezijizda.cz/www/classes/Module.php(492) : eval()'d code on line 50

Link to comment
Share on other sites

Mám stejný problém jako Bachor, závěrečné shrnutí se mi zobrazí ve slovenštině, zkoušel jsem to už upravit snad všude a stále mi to nejde změnit :-( Navíc zákazníkům tento modul nabízí pojmenovaný anglicky a také se mi nedaří to počeštit. Nevíte kde by mohl být problém?

 

Zkus tohle…cashondeliverywithfee.zip

 

Bohužel žádná změna. Zkoušel jsem mazat cache, zkoušel jsem upravovat vše co se dalo a nic. Nenapadá mě kde by mohla být chyba.

Link to comment
Share on other sites

Mám stejný problém jako Bachor, závěrečné shrnutí se mi zobrazí ve slovenštině, zkoušel jsem to už upravit snad všude a stále mi to nejde změnit :-( Navíc zákazníkům tento modul nabízí pojmenovaný anglicky a také se mi nedaří to počeštit. Nevíte kde by mohl být problém?

 

Zkus tohle…cashondeliverywithfee.zip

 

Bohužel žádná změna. Zkoušel jsem mazat cache, zkoušel jsem upravovat vše co se dalo a nic. Nenapadá mě kde by mohla být chyba.

 

Mám ten samý problém, poslední krok mám ve slovenštině :-( netuším, kde mám co upravit...

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

 

mám též prestashop 1.4.4 a modul ship2pay nejede, vždycky se sekne u validations ( jak u bankovniho převodu tak i u dobírky) vubec si stím nevím rady.

 

 

Budu rád za každou radu, popřípadě pokud tu někdo ví přesně co a jak tak za řešení zaplatím..

 

Dejte prosím vědět

 

Děkuji moc

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, dneska jsem zkoušel modul Ship2pay (Ship2Pay 1.4.1_o.p.c_ working.zip) na verzi 1.4.4.1. Vše mi funguje jak má. Ze začátku mi to nešlo, protože jsem asi špatně v složce Override/Classes zkombinoval nesmyslně soubor _Module.php, který byl ve složce obsažen s přiloženým souborem Module.php v souboru Ship2Pay 1.4.1_o.p.c_ working.zip. Trochu jsem se s tim potrápil. Následně jsem zkusil z modulu odbrat všechny kombinace, modul odinstalovat, přes BO jsem použil příkaz smazat modul. Nakopíroval jsem do příslušných složek v Override přiložené soubory, nainstaloval modul, přidal kombinace dopravce x platba, vymazal compile a cache prohlížeče, odzkoušel jsem osobní odběr (platba hotově, bankovním převodem) a česká pošta + dobírka. Vše ok. Upgradoval jsem z verze 1.4.1. na 1.4.4.1. Modul jsem před upgradem v BO nevypínal, ani nekopíroval do instalační složky.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, zkoušel jsem zde přiložené moduly CashOnDeliveryWithFee a od Marii a DareCzechka a na PS 1.4.4.1. mi fungují oba, jen mám problém s tím, pokud používám dvě měny Kč/EUR, že vždy si naúčtuje buď 25Kč nebo 25EUR :-), měna se v modulu nepropočítává podle kurzu. Máte nějaký tip jak vyřešit tenhle problém? Dají se například nainstalovat 2 stejné moduly a přes ship2pay jeden nastavit pro Kč a druhý pro Eur? Díky

Link to comment
Share on other sites

moja uprava modulu Cashondeliverywithfee pre Prestashop 1.4.3

Ahoj,

 

díky, skvělý modul!!!

 

Jen mám jeden droboučký problém, slovenštinu se přeložit sice podařilo, ale zato se nepodařilo přeložit text potvrzení objednávky (včetně dvou tlačítek):

 

Cash on delivery (COD) payment

 

You have chosen the cash on delivery method.

 

The total amount of your order is 104,00 Kč (tax incl.)

 

Please confirm your order by clicking 'I confirm my order'.

 

Najde se tady dobrá duše, co poradí, co s tím můžu dělat?

 

Díky.

 

Jura

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konečně funkční modul Ship2pay 1.4.3! Ovšem vznikl jiný problém. V administraci u hlavní záložky "Platby" se objevilo pouze "Soubor záložky nelze nalézt." Podzáložky fungují správně. Nevíte někdo prosím co s tím?

Zde je zdroj problému http://www.prestashop.com/forums/topic/120824-ship2pay-for-prestashop-14/page__hl__ship2pay+1.4.3__fromsearch__1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdravím, zkoušel jsem zde přiložené moduly CashOnDeliveryWithFee a od Marii a DareCzechka a na PS 1.4.4.1. mi fungují oba, jen mám problém s tím, pokud používám dvě měny Kč/EUR, že vždy si naúčtuje buď 25Kč nebo 25EUR :-), měna se v modulu nepropočítává podle kurzu. Máte nějaký tip jak vyřešit tenhle problém? Dají se například nainstalovat 2 stejné moduly a přes ship2pay jeden nastavit pro Kč a druhý pro Eur? Díky

Zdar,

taky jsem jsem jen tak zkoušel tenhle modul a zasmál se tomu. :)

 

Udělal jsem úpravu modulu pro podporu více než jen jedné měny.

Dávám do přílohy.

 

Případné díky rád přijmu. :)

cashondeliverywithfee_v1.2.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

BTW: Modul jsem stejně nakonec nepoužil - alespoň zatím - používám klasický COD s tím že mám více dopravců - jednoho s dobírkou za jednu cenu a druhého dopravce bez dobírky za druhou cenu.

 

 

zdravím, na poslední verzi Presty 1.4.5.1 mi ta tvoje úprava(v1.2) CoDwithFee nefunguje(používám i Ship2pay, nevím jestli to má vliv), po dokončení objednávky to skáče na tenhle error(je to to else úplně na konci souboru cashondeliverywithfee.php) - Cart can\'t be loaded or an order has already been placed using this cart a nedokončí a neuloží to objednávku, nevíš, čím to může být?

Link to comment
Share on other sites

 

 

zdravím, na poslední verzi Presty 1.4.5.1 mi ta tvoje úprava(v1.2) CoDwithFee nefunguje(používám i Ship2pay, nevím jestli to má vliv), po dokončení objednávky to skáče na tenhle error(je to to else úplně na konci souboru cashondeliverywithfee.php) - Cart can\'t be loaded or an order has already been placed using this cart a nedokončí a neuloží to objednávku, nevíš, čím to může být?

Měl jsem stejný problém a myslím, že jsem přišel na to, kde byl problém - v souboru cashondeliverywithfee.php je na dvou místech toto:

$cart->OrderExists() === 0

Jenže v nové Prestě (jedu na 1.4.4.1) metoda OrderExists přetypovává návratovou hodnotu na typ bool, takže se nikdy nevrátí 0, ale buď true nebo false. Proto by tam mělo být

$cart->OrderExists() === false

Jo a ještě mi to házelo chybu, protože třída Log se přejmenovala na Logger, takže opět na více místech je potřeba přepsat Log::addLog na Logger::addLog :)

Link to comment
Share on other sites

Prosím otestujte, upravil jsem Stiffmodulecarrier pro 1.4.5.1. V předchozích úpravách byla nějaká chyba při instalaci/odinstalaci platebních modulů.

 

http://www.vincenzob..._1.4.5_beta.zip

Zkousel jsem to na verzi 1.4.4.1 a nefungovalo mi to spravne. Nejdrive to psalo chybu z pameti, tyto radky jsem dohledal a smazal (jinak neslo vlezt do zalozky moduly), ale ani potom to nebylo ok.

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jsem to na verzi 1.4.4.1 a nefungovalo mi to spravne. Nejdrive to psalo chybu z pameti, tyto radky jsem dohledal a smazal (jinak neslo vlezt do zalozky moduly), ale ani potom to nebylo ok.

 

Fakt ti úprava pro 1.4.5.1 nefungovala na verzi 1.4.4.1? Tak to se divim, neuvěřitelné.

Link to comment
Share on other sites

Fakt ti úprava pro 1.4.5.1 nefungovala na verzi 1.4.4.1? Tak to se divim, neuvěřitelné.

 

Nevím jestli to pro tebe bude přínosem ale na verzi 1.4.6.2 to taky nejde :).. Nebudeš dělat úpravu i pro tuto verzi?

Link to comment
Share on other sites

 

Fakt ti úprava pro 1.4.5.1 nefungovala na verzi 1.4.4.1? Tak to se divim, neuvěřitelné.

 

V klidu, jen jsem pro sebe a ostatni vyzkousel tvou upravu na me verzi (a to ne jen hloupou vymenou souboru).

A jak jsi zadal, otestoval jsem...

Jinak se mi ten zpusob propojeni platby a dopravy docela zamlouva a az me ship2pay vytoci, pak alepson znam dalsi cestu.

Link to comment
Share on other sites

 

V klidu, jen jsem pro sebe a ostatni vyzkousel tvou upravu na me verzi (a to ne jen hloupou vymenou souboru).

A jak jsi zadal, otestoval jsem...

Jinak se mi ten zpusob propojeni platby a dopravy docela zamlouva a az me ship2pay vytoci, pak alepson znam dalsi cestu.

No jo ale na verzi 1.4.4.1 tento modul existuje oficiálně a je dávno vyzkoušen... K nalezení je na: http://store.stiff.fr/stiffmodulecarrier/38-stiffmodulecarrier-v124.html .. Tady šlo jen u úpravu na 1.4.5.1, kde tento modul nefunguje... Takže zkoušet upravený modul pro následující verzi je blbost :D

Jinak na 1.4.4.1 to funguje spolehlivě od Stiffa. Osobně vyzkoušeno a dlouho používáno -> Doporučuji. Je to lepší a snažší než Ship to pay

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Doporučuji to udělat trochu jinak... Založit si jiného dopravce (např. "pošta - platba při převzetí") a jemu nastavit ceny zdražené o poplatek za dobírku... Pak jen modulem StiffCarrier propojit platby na dobírku s tímto dopravcem. Výsledek je myslím o mnoho lepší než mouduly plateb s dobírkou. Tam zlobí několik věcí (třeba si takhle z hlavy vzpomínám na problém, že se dobírka účtovala i když bylo poštovné zdarma atd).

Link to comment
Share on other sites

Měl bych pro tebe řešení, ale nebude se ti líbit. Všechno smaž a pronajmi si nějakej shop, kterej je funkční a jen si tam naházej zboží. Měsíční pronájem dneska stojí od 500,- kč měsíčně, jestli si shop není schopen vydělat ani na pronájem, myslim že nemá cenu cokoliv prodávat...

 

Pokud ti nestačí presta v základu a neumíš programovat, tak si buď někoho zaplať nebo viz. první odstavec.

Link to comment
Share on other sites

Měl bych pro tebe řešení, ale nebude se ti líbit. Všechno smaž a pronajmi si nějakej shop, kterej je funkční a jen si tam naházej zboží. Měsíční pronájem dneska stojí od 500,- kč měsíčně, jestli si shop není schopen vydělat ani na pronájem, myslim že nemá cenu cokoliv prodávat...

 

Pokud ti nestačí presta v základu a neumíš programovat, tak si buď někoho zaplať nebo viz. první odstavec.

 

Už jsem si to vyřešil. Naštěstí jsou zde i jiní, kteří jsou schopní dát užitečnější radu.

Link to comment
Share on other sites

Když by někdo chtěl elegantní řešení dobírky s příplatkem, tak tady je funkční modul:

 

http://www.maofree-d...-developer.html

 

Zrovna jsem ho otestoval na poslední verzi presty 1.4.6.2. Stačí nainstalovat, nastavit, jaký příplatek má být (procento,pevná částka), jaká je výše, a toť vše. Samozřejmě povolit platby a počeštit. Jo a cena příplatku se zadává včetně DPH.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Když by někdo chtěl elegantní řešení dobírky s příplatkem, tak tady je funkční modul:

 

http://www.maofree-d...-developer.html

 

Zrovna jsem ho otestoval na poslední verzi presty 1.4.6.2. Stačí nainstalovat, nastavit, jaký příplatek má být (procento,pevná částka), jaká je výše, a toť vše. Samozřejmě povolit platby a počeštit. Jo a cena příplatku se zadává včetně DPH.

 

Tak mě se nechce uložit překlad u tohoto modulu :( Uložím a prostě zmizne. Jinak na nastavení opravdu snadné.

Link to comment
Share on other sites

Trošku mimo mísičku, ale tušim že po použití stiffu už tak před 2ma měsícema (na verzi 1.4.5.1) mi nejspíš přestal fungovat Osobní odběr (cashonpickup v2.0) - po potvrzení objednávky se mi místo sesumírování objednávky a děkovačky zobrazí historie objednávek. Tušim, že před tim to nedělalo, ale nejsem si jistej. Možná bude problém v modulu cashopickup? Nemáte někdo novější verzi Osobního odběru na zkušenou?

 

Za všechny rady děkuji

Link to comment
Share on other sites

Jo tak to bude ono :) Děkuju za radu Jakcu... To bude asi mořeníčko, pač tomu uplně tak nerozumím... Nebo nepřecoreoval by jsi mi to třebas za stovečku na tvůj účet? (vim, je to almužna, jsem pos*anej student :D)

Ty to budeš mít určo rychleji než já :)

Link to comment
Share on other sites

Tak nevim jestli to dělá jen mě, ale se stiffem co jsem upravil pro 1.4.7.0. mi to sice uloží nastavení provázanosti do DB, ale neukazuje to checkboxy poté zaškrtnuté a nepřišel jsem na to proč, tak kdybyste někdo věděl...

 

Todle teda dělala i ta verze 1.4.6.2, ta to dokonce ani neukládala z nějakého důvodu.. O.o modul jsme nainstaloval všechno v pohodě to s těmi zaškrtávacími políčky mě nerozhodilo, ale spíš mě zaráží, že když zákazník klikne na pokračovat v objednávce z košíku a měl by se dostat k výběru dopravce hodí to, že stránka provedla příliš mnoho přesměrování a sekne se to O.o nějaká rada, idea či tip? O.o

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, neví jestli někdo poradí, mám prestu 1.4.4.0 používám Dobírka v1.44. Do teď vše v pořádku, nepoužíval jsem jinou měnu než Kč. Dobírku mám nastavenou na 20,- a začal jsem používat vedle Kč taky €. Problém je že se mi zobrazí 20,- Kč při účtování v korunách a poplatek 20 € při účtování v €. Neproběhne tam ten přepočet. Místo 20,- CZK aby tam bylo cca 0,8€.

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,

pri pouziti modulu codwithfee/dobirka (kazda verzia) mi pri kroku potvrdenie objednavky (validation.php) nacita aj lavy stlpec, takze to mam cele posunute doprava a lista s krokmi objednavky prekryva pravy stlpec:

h6zq.png

Ako by sa to dalo napravit? Prezrel som kazdy riadok kodu v module, ale nic ma nenapadlo.

Dakujem za odpoved.

Link to comment
Share on other sites

Přečetl jsem a i vyzkoušel. a nejen tohle.

 

U toho co píšeš tak jsem se zatím dostal nejdál. Poplatek už nemám 20,- ale 0.82€ což je výborný.

 

Pouze u potvrzení ceny celkové ( za předpokladu že cena zboží je 0,16€ + doprava 2,05€ )

 

The total amount of your order is 22,21 € (tax incl.) .............

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem našel tu chybku, která nezobrazovala po potvrzení objednávky a při Osobnim odběru confirmation.tpl, ale historii objednávek - v souboru validation.php je jedna fráze CashOnDelivery a má tam být CashOnPickup (řádek 17)... Tak kdyby to někomu dalšímu nefachalo, tak si to takhle opravte a pojede to krásně :)

Link to comment
Share on other sites

Prostě si zkopíruj to cashondelivery k sobě na disk a kde je napsáno cashondelivery nahradíš za cashonpickup. To nejde posrat :)

 

Tak ať se snažím sebevíc, prostě to nejsem schopen rozchodit... Nemáte to už někdo naduplikované a finkční, že by jste to tu hodili?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobrý den.

Omlouvám se, ale asi mi to nějak nepálí ...

Ty linky na "StiffModuleCarrier pro PS 1.4.7.0 mi prostě nefungují ... Nešlo by je sem, prosím dát ještě jednou ... :o(

Předem díky, co se Presty týče, tak jsem úplný začátečník, tak že díky za pochopení ... :o)

Richard

Link to comment
Share on other sites

zdravim,

stiahol som uz asi 5 verzii Ship2pay, mam prestu 1.4.6.2 . Moduly som pridal cez prehliadac, ale po odkliknuti nahratia suboru sa chvilku tvaril ze ho nahrava na server, ale po chvili ako keby proces ukoncil a nic sa nedeje. Nenachadza sa ani v zozname modulov v BO, a ani na ftp. Zo zaciatku sa niektory modul objavil na ftp, ale postupne uz ani tam. Viete mi poradit?

Link to comment
Share on other sites

Existuje nejaky modul, ktory by riesil danu situaciu? Ide o to, ze v eshope ponukame tovar . ktory zasielame postou na dobierku, postou s prevodom na ucet, taktiez kurierom formou dobierky a prevodom na ucet, osobnym odberom. Ide o to, ze kazda alternativa ma svoju cenu a to dokonca v roznych variantoch (v troch napr. Do 50 eur, 75 eur, do 149,99 eur), ktore sa lisia na zaklade vysky ceny objednavky. Dokopy je to 13 moznosti vyberu ceny dorucenia, co je dost, ked si ma zakaznik vybrat tu spravnu variantu. Tuto selekciu by mohol riesit kosik, ktory by automaticky priradoval cenu podla vysky objednavky. To je len moj nazor. Napr. Preddefinovana volba by bola posta. Proste nasim cielom je eliminovat moznosti vyberu dorucenia na: posta, kurier, osobny odber. Riesi tuto situaciu nejaky modul, v ktorom sa to da nadefinovat? Dik za kazdu odpoved

Link to comment
Share on other sites

PROTOŽE SI DO PIČE SLEPÁ JITRNICE, TAK 2-3 STRÁNKY ZPĚT JE TU ODKAZ NA MODUL STIFFMODULECARRIERS!!! To je kouzlo co? Takže když chceš do nějakýho topicu psát, tak si ho nejdříve celý přečti a hlavně nepiš sračky, že to tam nebylo a záhadně se to objevilo...

Link to comment
Share on other sites

ahoj, tak jsem si podle návodu zde stahl modul na dobírku a přepsal na hotově, bohužel mi však modul nejde nainstalovat - hlasi mi to "Následující modul(y) nebyly úspěšně nainstalovány".Nevíte, zda je chyba pouze v překladu nebo že by mohla být ještě jinde?Předem dík

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...