Jump to content

Nezobrazují se obrázky v eshopu


Petraoz

Recommended Posts

Dobrý den,
prosím prosím o radu.
Nahrála jsem si první zboží do eshopu a nezobrazují se mi obrázky. V administraci je vidím. Velikost obrázku je malá, nedosahuje 2000kb ani zdaleka. Napadá Vás prosím, kde by mohla být chyba?

Verze eshopu: Version 1.3.1.1 (obrázky nefungují na defaultní šabloně ani jiné)
Petra

Link to comment
Share on other sites

Tak, jsem zkusila a nic. V administraci ten obrázek vidím pouze v seznamu produktů dané kategorie. Jakmile si dám ten produkt editovat, tak tam je nevidím také. Pouze tam mám 3 otazníky (nastavila jsem, když nebude obrázek), které se při nájezdu myší jmenují jako mnou vložené obrázky.

:-S

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím, že ne...
V administrace - preferences-image mám dvě možnosti 1. Přidat nový (pod tím je nějaký seznam, kde nemám nic) a 2. Regenerovat miniatury


NO.. KDYŽ TO TAK VIDÍM, TAM BY ASI MĚLO NĚCO BEJT ŽEE...... :/ JÁ SI FAKT NEJSEM VĚDOMA, ŽE BYCH S TÍM TAM NĚCO DĚLALA.
Link to comment
Share on other sites

Tak to máš nějak poje... Udělej novou instalaci, kdo ví, kolik tam toho ještě "nemáš"
A nebo si ty vlastnosti těch obrázků přidej růčně. Ale u tebe, když ještě skoro nic na tom webu nemáš, vše smaž i db a udělej čistou instalaci znovu

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Tak já jsem se teď dostal do úplně stejné situace, pouze s tím rozdílem, že jsem si ty předdefinované typy obrázků zcela vědomě smazal. To se nesmí? Já to smáznul s tím záměrem, že si vytvořím jeden jedinej, nazval jej Kategorie a zatrhnul jsem u něj Kategorie, protože chci používat všude na shopu jen jeden rozměr obrázku a to pouze u kategorií zboží. Nicméně nefunguje to a taky už jsem přegeneroval miniatury. Poradí někdo co s tím, aniž bych musel znova celej shop instalovat? Jde mi i o to, že chci porozumět, jak to vlastně funguje, není mi to vůbec jasný.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...