Jump to content
  • 0

[ ROZWIĄZANY] Problem z rozmieszczeniem modułów na stronie głównej


Viktorson

Question

Czołem,

 

Kończąc powoli prace nad sklepem chciałem przy użyciu edycji na żywo pozbyć się niektórych modułów ze strony głównej, a inne przesunąć w ich miejsce.

Generalnie wyszło ok z kilkoma jednak mankamentami. Przedstawiam je na załączonym obrazku:

post-872465-0-94798000-1416709191_thumb.jpg

1. Czerwone kółko - slider przesunął się do góry stykając się z menu górnym poziomym. Wcześniej była tam przerwa. Jednocześnie przesunął się w lewo wychodząc poza obrys strony - kółko czarne.

2. Koło niebieskie - blok konfigurator motywu także wychodzi poza obrys strony.

3. Koło zielone - pomiędzy powyższymi blokami pojawiła się szersza przerwa niż była pierwotnie - prawdopodobnie to jest przyczyną, iż tamte bloki wyszły poza obrys strony.

4. Koło czarne - czy możliwe jest zmniejszenie wskazanej przerwy. Z tego co się orientuję. jest to podział między zaczepami Home i Top.

Tak wygląda sklep w trybie edycji na żywo:

post-872465-0-55209800-1416710057_thumb.jpg

W jaki sposób mogę obniżyć slider oraz zmniejszyć opisane odstępy?

Ww. przesunięcia pojawiły się po zakończeniu edycji na żywo.

 

Pozdrawiam

Edited by Viktorson (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Widziałem w edycji na żywo, że są w różnych miejscach jakieś dane, które normalnie są niewidoczne.

Zastanawiam się tylko dlaczego przestawiło się to co było nieruszane. Zrozumiałbym gdyby pomiędzy te elementy wskoczyło coś czego na sklepie nie widać, ale nie ma tam niczego nawet w edycji na żywo.

Mówisz, abym pobawił się css'em, ale którym i czego mam tam szukać skoro tylko te 2 elementy się przesunęły?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...