Jump to content

Edycja, dostosowanie nowego szablonu RWD.


Recommended Posts

Witam wszystkich, myślałem nad zakupem nowego szablonu dla sklepu z branży wyposażenie wnętrz. Zastanawiam się min nad tym szablonem: http://addons.prestashop.com/pl/zywnosc-napoje/18004-food-shop.html i mam pytania odnośnie dopasowania go i wdrożenia do sklepu:

 

- małe zmiany graficzne 

- nie wielkie zmiany kolorystyki

- jakieś nie duże przeróbki układu boksów itp.

 

Z góry dziękuje za kontakt (osoby lub firmy) która podjęłaby się takiego zadania. Proszę też o wstępną informację odnośnie ceny.

Edited by Stadko (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Weź pod uwagę, że nie ma polskiego tłumaczenia.

 

Bzdury piszesz, to że nie ma flagi polski nie oznacza ze szablon nie będzie po polsku, oczywiście część może i nawet większa nie będzie przetłumaczona, jednak presta to przede wszystkim moduły które w większości posiadają polskie tłumaczenie, a i ogólne tłumaczenie można zaimportować więc pozostanie do przetłumaczenia nie wielka ilość pozycji, w zasadzie tylko różniące się wyrazy.

 

@Stadko poszedł PW

Link to comment
Share on other sites

Ok dzięki za informację. Generalnie to nie musiałby to być dokładnie ten szablon. Interesuje mnie po prostu jakiś dobry szablon RWD. Dobry ..czyli niezłe usabillity, mocno konwersyjny i w miarę użytkowy także dla smartfonów. Taki właśnie szablon chciałbym trochę przerobić i dopasować pod siebie..

 

Może jest gdzieś w sieci jakiś ranking szablonów RWD presty odnośnie usability i konwersji ? Może znacie jakieś przydatne wypowiedzi na forach..? Z góry dzięki za pdesłane linki:) 

Link to comment
Share on other sites

Ok dzięki za informację. Generalnie to nie musiałby to być dokładnie ten szablon. Interesuje mnie po prostu jakiś dobry szablon RWD. Dobry ..czyli niezłe usabillity, mocno konwersyjny i w miarę użytkowy także dla smartfonów. Taki właśnie szablon chciałbym trochę przerobić i dopasować pod siebie..

 

Może jest gdzieś w sieci jakiś ranking szablonów RWD presty odnośnie usability i konwersji ? Może znacie jakieś przydatne wypowiedzi na forach..? Z góry dzięki za pdesłane linki:) 

 

sprawdź te: http://themeforest.net/user/prestahome/portfolio?sso&_ga=1.9341877.1084586750.1397930241

 

myślę, że się spodobają, support po polsku :-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...