Jump to content

Moduł Przelewy24 paymentConfirmation


Recommended Posts

Witam,

 

W Presta 1.6.0.8 w module przelewy24 w momencie wyboru płatnością poprzez przelewy24 jest komunikat:

 

Naciśnij "Potwierdź", aby potwierdzić swoje zamówienie i przejść na stronę przelewy24.pl, gdzie będziesz mógł dokończyć swoją płatność.

 

Inne metody płatnościPotwierdź

 

Dlaczego "potwierdź" oraz "inne metody platności" sa tak mało widoczne i tylko w postaci tekstowej? Jak można wstawić button do tego lub dlaczego się ten button nie wyświetla? np. poprzez szybkie zakupy na stronie http://www.tricentre.pl

Link to comment
Share on other sites

To co masz w sklepie (brak buttonów) to wina css i jego zawartości.

Odpowiedzialne wartości klas z css jakie Cie interesują to:

button-exclusive btn btn-default i icon-chevron-left dla linków.

 

Standardowo powinieneś mieć coś takiego:

https://www.dropbox.com/s/v8gz06tn12ooja8/Screen_Przelewy24.jpg?dl=0

Edited by bezet (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Qwarantanna napisz na support, podeślę Ci poprawiony plik odpowiedzialny za widok tej strony.

 

Edit: Zaoferowałem pomoc ale qwarantanna ma nadal problem z tym żeby chociaż odezwać się na support, no to cóż, mam nadzieje, że sobie poradzisz sam.

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dobra, moja wina, myślałem, że mi ktoś po polsku odpowie, zwłaszcza, że jak piszesz jesteś autorem.

Ja Ci napisałem gdzie masz wprowadzać zmiany.

Krystian zaproponował Ci że podeśle zmienioną wersję (pod Twój sklep) ale nie napisał nigdzie że jest autorem.

 

Wszystko masz jak na tacy podane, czego jeszcze oczekujesz?

Link to comment
Share on other sites

@bezet - chyba jednak nastąpiło kilka pomyłek bo Krystian mi właśnie (na PM) napisał, że jest autorem a z tymi zmianami nie jest mi łatwo stąd moje pytania. Skierowałem się na support i tak jak umiem po ang. tak im wytłumaczyłem ... więc czekam u źródła a temat zakończony

Link to comment
Share on other sites

@bezet - chyba jednak nastąpiło kilka pomyłek bo Krystian mi właśnie (na PM) napisał, że jest autorem a z tymi zmianami nie jest mi łatwo stąd moje pytania. Skierowałem się na support i tak jak umiem po ang. tak im wytłumaczyłem ... więc czekam u źródła a temat zakończony

To z czym masz problem to nie wina modułu a szablonu który zaaplikowałeś w sklepie a co do autorstwa modułu ... to ciekawa sprawa. Wydaje mi się że autorem jest Pan Żelazkiewicz bo w kodzie znajdziesz wszędzie jego podpis.

No fajnie, niech support zajmuje się takimi rzeczami jak dostosowywanie cudzych wtyczek do cudzych szablonów zamiast poprawić własne i ewidentne błędy.

Link to comment
Share on other sites

Bezet... 

 

1. Jestem współautorem szablonu, nie modułu.

2. Zaoferowałem qwarantannie support.

3. Customowy szablon nie musi i nie ma obowiązku działać z domyślnym markup PrestaShop, nie jest się wstanie osiągnąć działania ze wszystkimi modułami firm trzecich - i to nie jest żaden błąd z naszej strony.

 

Sprawa zostanie załatwiona w innym miejscu, poza tym forum.

Link to comment
Share on other sites

Bezet... 

 

1. Jestem współautorem szablonu, nie modułu.

2. Zaoferowałem qwarantannie support.

3. Customowy szablon nie musi i nie ma obowiązku działać z domyślnym markup PrestaShop, nie jest się wstanie osiągnąć działania ze wszystkimi modułami firm trzecich - i to nie jest żaden błąd z naszej strony.

 

Sprawa zostanie załatwiona w innym miejscu, poza tym forum.

1. qwaranntanna tak to sformułował jakbyś był współautorem modułu (bo w sumie on mu nie działa)

2. I super.

3. Imho to powinien być tak napisany że powinien działać z tym co jest dostępne dla usera oficjalnie. (to tylko moje zdanie, zdanie osoby która się nie zna)

Link to comment
Share on other sites

3. W takim wypadku musiałbym zainwestować kilka tysięcy EUR na najpopularniejsze rozszerzenie, serio, nie ma sensu, jak ktoś ma problem z customowym modułem i nie wymaga to godzin pracy to taki ktoś może zgłosić się po support, jest tyle rozszerzeń, że nie ma szans by zachować kompatybilność z wszystkimi z nich chociaż sam szablon i tak wspiera EU Legal Module, kilka modułów od Vekiii czy np. Agile Multi-Seller :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...