Jump to content

راست چین کردن قالب پیش فرض پرستاشاپ

Recommended Posts

سلام

دوست عزیز اگه به همین راحتی بود که الان 60 تا انجمن پشتیبانی پرستاشاپ و ده ها نسخه مختلف فارسی داشتیم.

باید صبر کنید تا نسخه جدید فارسی منتشر بشه

موفق باشید

دوست عزیز و بزرگوار خوب ما هم منتظر هستیم ولی توی سایت درصد پیشرفت پرستاشاپ رو 90 زده ولی متاسفانه هنوز خبری نشده مثلا اینکه تا 90 رو فوق العاده رفتن و پروژه تعطیل شده

• Like 1

سلام

جواب شما در انجمن خودمون هم داده شد

اون پست مربوط به سال 2011 هست که شما خوندید. درصد ترجمه در حال حاضر 99درصد هست و به زودی نسخه جدید ارائه میشه

موفق باشید

• Like 2

سلام

چیزی نیست که قابل دانلود و استفاده باشه

این ترجمه ها بصورت خودکار به پرستاشاپ منتقل میشه

شما در قسمت به روز رسانی زبان، در بخش مدیریت میتونید ترجمه ها رو آپدیت کنید

اگه قصدتون کمک در ترجمه است به مسیر

https://crowdin.com/project/prestashop-official/fa

برید و عضو بشید تا تائیدتون کنم و بتونید در ترجمه پرستاشاپ کمک کنید.

موفق باشید

• Like 2

سلام

میتونید مدیریت موجودی رو از تنظیمات>>محصولات غیرفعال کنید

موفق باشید

سلام این راست چین کردن پرستاشاپ 1.6.0.9 و عرضه 1.6.0.10 کی هستش چون لا توجه به معنی بعضی خط ها نسخه 10 مثلا اینکه امکاناتش خیلی زیاد تر شده

• 4 months later...

سلام دوستان من به فارسی سرچ کردم انجمن پرستا ولی چند تا سایت اومد بالا حالا از کجا میشه فهمید کدوم اصل کاری هستند .آخه من میخوام نسخه فارسی سازی شده اونها رابگیرم و همه هم ادعا دارند که ما فارسی سازی کردیم . سایت سکه

سلام

دوست عزیز از اونجا که ما مدیر همین بخش فارسی انجمن اصلی هستیم و همچنین مدیر بخش ترجمه های پرستاشاپ در سایت کرودین هستیم و باز هم همچنین در ارائه نسخه های جدید با سایت اصلی همکاری نزدیک داریم و راستچین سازی بخش نصب نسخه اصلی پرستاشاپ توسط ما انجام شده ، میشه نتیجه گرفت که انجمن اصلی پرستاشاپ پارسی ، انجمن ماست :

ipresta.ir

دامنه قبلیمون هم

presta-shop.ir

که تغییر داده شد.

در ضمن تا به حال به غیر از انجمن ما کسی نسخه فارسی ارائه نکرده (سایتهای دیگه همه نسخه ما رو کپی کردند)  و همچنین ما تنها به نسخه انجمن خودمون پشتیبانی میدیم چون مطمئن هستیم که دستکاری نشده و سالم هست.

موفق باشید

• 5 months later...

سلام، خسته نباشید، چنتا سوال

اگه شما ادمینی اینجا هستی چرا رو اکانتت زده

Members؟

من تو بیشتر سایت های

cms

(دیدم که فروم انجمن پارسی یا زبان های دیگه درج شده، تو سایت پرستا هم درج شده؟ (لینک

نسخه 1.6.1.0 کی منتشر میشه؟

سلام

همه اعضای تیم ما که اینجا ادمین نیستند. ادمین انجمن ما با نام مهرشاد ذاکریان ، اینجا هم  مدیر هستند اینم لینکش :

https://www.prestashop.com/forums/user/279237-mehrshad-zakerian/

.در بخش ترجمه البته همه مدیران انجمن فارسی و حتی چند نفر از اعضای فعالمون هم مدیر هستند

نه دوست عزیز در سایت پرستاشاپ لینک ما درج نشده و البته لینک هیچ انجمن دیگه ای هم از سایر زبانها درج نشده چون پرستاشاپ نمایندگی رسمی دیگه ای نداره.

نسخه جدید هم به محض اینکه اطمینان حاصل کنیم پایدار هست و مشکل خاصی نداره منتشر خواهد شد. انتشار نسخه 2 تا 3 روز بیشتر طول نمیکشه ولی قبلش باید این اطمینان وجود داشته باشه  که مشکلی نداره و قابل استفاده هست.

موفق باشید

سلام

بهتره که از انجمن فارسی پیگیری کنید . فکر نمیکنم زود تر از دو هفته دیگه منتشر بشه. دانوش در انجمن فارسی مسئول این کار هست که خودش اطلاعات لازم رو به زودی میذاره

موفق باشید

• 2 weeks later...
  • 1 year later...