Jump to content
  • 0

Problem z Iframe 1.6


karolcia1986

Question

Witam,

Mój problem polega na tym, iż po zaznaczeniu w ustawienia iframe na tak - w stronach CMS one nie działają? 

wyświetla mi się Regulamin niedostępny dla domeny - a w edytorze szare pole ze znakiem zapytania? :(

Proszę o pomoc jak temu zaradzić :(

 

dziękuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

 

Mój problem polega na tym, iż po zaznaczeniu w ustawienia iframe na tak - w stronach CMS one nie działają? 

wyświetla mi się Regulamin niedostępny dla domeny

przyznam szczerze że nie wiem o co chodzi "regulamin niedostępny dla domeny" ? 

o czym jest tu mowa?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

chodzi o to że w CMS mam stronę "regulamin sklepu" i regulamin jest generowany z innej strony jako kod <iframe> i dałam przykład po prostu co widnieje jak wejdę w link na stronie.

To jak go wzięłaś z innej strony ten regulamin to skopiuj ten regulamin do siebie na sklep oczyść zbędne elementy i wklej to do tego CMS-A swojego i wyświetl w swojej preście. IFRAME to zabójstwo dla stron www. Tego się już nie stosuje - fajerwerki tego typu były w latach 90 . Teraz mamy nowocześniejsze rozwiązania.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie moge napisac nowego tematu, może tutaj ktoś odpisze ...

 

 

 

Mam stworzone na sklepie kategorie , które mają podkategorie i pod podkategorie, czy da się zrobić tak, ze jak się wejdzie na sklepie w podkategorie to były już na tym etapie wyświetlane artykuły? a nie jeszcze rozdzielało na pod podkategorie?

 

Drugi problem z jakim się zmagam, czy istnieje coś takiego aby włączyć przy składaniu zamówienie "ile brakuje pieniążków do darmowej wysyłki"??

 

Pracuje na prescie 1.6

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...